Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 20 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6822 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерi бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Турмагамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкімінің орынбасары А.Халауединге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі А. Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
______________Б.Айтмагамбетов
2021 жылғы 11 қаңтар
Тасқала ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 29 мамырдағы
№ 76 қаулысына қосымша
Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 4 февраля 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 февраля 2021 года № 6822.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района.
2. Руководителю аппарата акима района (Турмагамбетов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таскалинского района Халауедина А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района А. Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
_______________Б.Айтмагамбетов
11 январь 2021 года
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 29 мая 2023 года № 76
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района

Ескерту. Атаулар мен индекстер жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.05.2023 № 76 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1
KL-TS-1
Ақтау ауылына кірме жол, 0-2,5 км
2
KL-TS-2
Қараой ауылына кірме жол, 0-6 км
3
KL-TS-3
Ақкүтір ауылына кірме жол, 0-13 км
4
KL-TS-4

Сноска. Наименования и индексы - в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.05.2023 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1
KL-TS-1
Подъезд к селу Актау, 0-2,5 км
2
KL-TS-2
Подъезд к селу Караой, 0-6 км
3
KL-TS-3
Подъезд к селу Аккутир, 0-13 км
4
KL-TS-4