Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 6837 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 29.07.2021 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссиясының 2021 жылғы 25 ақпандағы №2 хаттамасы негізінде, Тасқала ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы, Тасқала ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Тасқала ауданы әкімінің орынбасары Халауедин Аян Халауединұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Турмагамбетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі А. Халелов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2021 года № 6837. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 июля 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.07.2021 № 13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Таскалинского района Западно-Казахстанской области №2 от 25 февраля 2021 года, аким Таскалинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Таскала, Таскалинского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Таскалинского района Халауедин Аян Халауединовича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Е.Турмагамбетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района А. Халелов