Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 9-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі №4-3 "Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы №16-2 "Тасқала ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 4 қазандағы №7-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4582 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Жубанышкалиева
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева

О признании утратившим силу решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2021 года № 9-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23282
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 18 июля 2016 года №4-3 "О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 14 ноября 2013 года №16-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Таскалинском районе" от 4 октября 2016 года №7-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4582).
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Жубанышкалиева
Секретарь маслихата Ж. Бисенгалиева