Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2021 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 тамызда № 23959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2021 жылғы 26 ақпандағы № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №6837 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы (А.Ибраева) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Халауедин

О признании утратившим силу решения акима Таскалинского района Западно- Казахстанской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 26 февраля 2021 года № 7
Решение исполняющего обязанности акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 июля 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2021 года № 23959
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Таскалинского района Западно- Казахстанской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 26 февраля 2021 года № 7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6837).
2. Исполняющий обязанности руководителя аппарата акима Таскалинского района (А.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в Министрерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района А. Халауедин