Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 ақпандағы № 3-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 ақпанда № 6825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6599 тіркелген, 2020 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 965 324 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 666 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 827 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 255 715 мың теңге;
2) шығындар – 11 823 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131 371 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 214 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 029 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -989 612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 989 612 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 072 641мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 029 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 ақпандағы
№ 3-2 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№48-8 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 февраля 2021 года № 6825
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6599, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 965 324 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 666 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 12 951 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 255 715 тысяч тенге;
2) затраты – 11 823 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 131 371 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 214 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 029 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -989 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 989 612 тысяч тенге:
поступление займов – 1 072 641 тысяча тенге;
погашение займов – 83 029 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 16 февраля 2021 года № 3-2
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 48-8
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование