"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің м.а. 2022 жылғы 11 ақпандағы № 42/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 ақпанда № 26824 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19982 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміндегі:
33-тармақ алынып тасталсын;
73-тармақ алынып тасталсын;
178-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
178.
00701001
Жұмыс іздеп жүрген адамдарды тіркеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Мемлекеттік корпорация, Халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және халықты жұмыспен қамту орталықтары көрсететін еңбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 259 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17199 болып тіркелген.
";
179-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
179-1.
00701003
Жұмыссыздарды тіркеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және халықты жұмыспен қамту орталықтары көрсететін еңбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 259 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылы 13 шілдеде № 17199 болып тіркелген.
";
179-2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
179-2.
00701004
Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысуға жолдама беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Мемлекеттік корпорация, халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)/қағаз түрінде

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
Приказ и.о. Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 42/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2022 года № 26824
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19982) следующие изменения:
в Реестре государственных услуг, утвержденном указанным приказом:
пункт 33 исключить;
пункт 73 исключить;
пункт 178 изложить в следующей редакции:
"
178.
00701001
Регистрация лиц, ищущих работу
Физические лица
МТСЗН
Центр занятости населения
Государственная корпорация, Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого центрами занятости населения" приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 259. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17199.
";
пункт 179-1 изложить в следующей редакции:
"
179-1.
00701003
Регистрация безработных
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого центрами занятости населения" приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 259. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2018 года № 17199.
";
пункт 179-2 изложить в следующей редакции:
"
179-2.
00701004
Выдача направлений на участие в активных мерах содействия занятости
Физические лица
МТСЗН
Центр занятости населения
Государственная корпорация, Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)/бумажная

"Әлеуметтік-еңбек саласында мемлекеттік қызметтерді көрсетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 84 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 наурызда № 22394 болып тіркелген.
";
622-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
622.
02301001
Қазақстан Республикасының радиожиілілік спектрін пайдалануға рұқсат беру, жою және қайта ресімдеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті/"МРҚ"РМК/ӨБИ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жиіліктер белдеулерін, радиожиіліктерді (радиожиілік арналарын) иелікке беру, радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиіліктi құрылғыларды пайдалану, сондай-ақ азаматтық мақсаттағы радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігін есептеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 34 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 сәуірде № 10730 тіркелді.
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік қызметтер комитеті:
1) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) Осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
Министрінің міндетін атқарушы
А. Оразбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі

"О некоторых вопросах оказания государственных услуг в социально-трудовой сфере" приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2021 года № 84. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2021 года № 22394.
";
пункт 622 изложить в следующей редакции:
"
622.
02301001
Выдача, аннулирование и переоформление разрешения на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП, РГП "ГРС"/ МИС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил присвоения полос частот, радиочастот (радиочастотных каналов), эксплуатации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, а также проведения расчета электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств гражданского назначения" Приказ И.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 21 января 2015 года № 34. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2015 года № 10730.
".
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра цифрового развития,
инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
А. Оразбек
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан