Бұл ит тұқымдарының буданы және ірі тұқымды иттер (биіктігі 56 см-ден жоғары және салмағы 30 кг-нан асады)
59.
Қасқырмен ит буданы
60.
Мысық тұқымдасының жабайы түрлері мен үй мысықтарының будандары (каракал, орман және дала мысықтары, сервал, сілеусін және т. б.)

Метисы указанных пород собак и крупные беспородные собаки (рост в холке выше 56 см и вес более 30 кг)
59.
Гибриды волка и собаки
60.
Гибриды домашней кошки с дикими видами семейства кошачьих (каракалом, лесной и степной кошками, сервалом, рысью, и др.)