Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 127 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27856 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18786 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесінде:
реттік нөмірлері 3, 4, 5 және 7 жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 43 және 44-жолдармен толықтырылсын:
"
43
"РЗА-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Әйтеке би кенті, Ғ.Мұратбаев
көшесі, № 1 е
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Әйтеке би кенті, Ғ.Мұратбаев
көшесі, № 1 е
44
"OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, Гвардейский кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, 17 үй, 2 пәтер
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, 014 есептік орам, № 5 жер учаскесі
".
2. Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
_____________________
2022 жылғы "___" ________

О внесении изменения и дополнения в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 апреля 2022 года № 127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27856
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18786) следующее изменение и дополнение:
в перечне пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва, утвержденным указанным приказом:
строки, порядковые номера 3, 4, 5 и 7 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 43 и 44 следующего содержания:
"
43
Товарищество с ограниченной ответственностью "РЗА-Агро"
Кызылординская область, Казалинский район, кент Айтеке би, ул. Г.Муратбаева, №1 е
Кызылординская область, Казалинский район, кент Айтеке би, ул. Г. Муратбаева, №1 е
44
Товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm"
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, поселок Гвардейский, ул. Бауыржан Момышулы, д. 17, кв. 2
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, учетный квартал 014, земельный участок № 5
".
2. Комитету по государственным материальным резервам в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ю. Ильин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
_____________________
"___" ________ 2022 года