"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № ҚР ДСМ-96 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 25 сәуірдегі № ҚР ДСМ-36 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27874 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24253 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 50-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
50
B01AD02
Алтеплаза
венаішіне инфузия үшін ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
құты
150832,17
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59
J01GB06
Амикацин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/2 мл немесе инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
құты
440,6
";
реттік нөмірі 153-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
153
P03AX01
Бензилбензоат
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 200 мг/г 30 г
сықпа
1059,3
";
реттік нөмірі 201-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
201
N03AG01
Вальпрой қышқылы
босап шығуы кейінге қалдырылған капсула 300 мг
капсула
38,42
";
реттік нөмірі 210-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
210
B01AA03
Варфарин
таблетка 5 мг
таблетка
20,96
";
реттік нөмірі 221-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
221
L01CA01
Винбластин
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5 мг
құты
1376,16
";
реттік нөмірі 231-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
231
N06DA04
Галантамин
инъекцияға арналған ерітінді 2,5 мг/мл
ампула
131,9
";
реттік нөмірі 233-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
233
N06DA04
Галантамин
таблетка 5 мг
таблетка
104,15
";
реттік нөмірі 263-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 апреля 2022 года № ҚР ДСМ-36. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27874
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24253) следующие изменения:
в предельных ценах на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 1 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 50, изложить в следующей редакции:
"
50
B01AD02
Алтеплаза
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 50 мг
флакон
150832,17
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59
J01GB06
Амикацин
раствор для инъекций 500 мг/2 мл или порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
флакон
440,6
";
строку, порядковый номер 153, изложить в следующей редакции:
"
153
P03AX01
Бензилбензоат
мазь для наружного применения 200мг/г 30 г
туба
1059,3
";
строку, порядковый номер 201, изложить в следующей редакции:
"
201
N03AG01
Вальпроевая кислота
капсула с отложенным высвобождением 300 мг
капсула
38,42
";
строку, порядковый номер 210, изложить в следующей редакции:
"
210
B01AA03
Варфарин
таблетка 5 мг
таблетка
20,96
";
строку, порядковый номер 221, изложить в следующей редакции:
"
221
L01CA01
Винбластин
лиофилизат для приготовления раствора 5 мг
флакон
1376,16
";
строку, порядковый номер 231, изложить в следующей редакции:
"
231
N06DA04
Галантамин
раствор для инъекций 2,5 мг/мл
ампула
131,9
";
строку, порядковый номер 233, изложить в следующей редакции:
"
233
N06DA04
Галантамин
таблетка 5 мг
таблетка
104,15
";
строку, порядковый номер 263, изложить в следующей редакции:
"

263
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5 % 500 мл
құты
188,57
";
реттік нөмірі 266-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
266
B05CX01
Глюкоза (Декстроза)
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
құты
268,47
";
реттік нөмірі 274-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
274
L01XE23
Дабрафениб
капсулалар, 75 мг
капсула
15150,73
";
реттік нөмірі 335-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
335
N05BA01
Диазепам
бұлшықет ішіне және вена ішіне қолдануға арналған ерітінді 5 мг/мл 2 мл
ампула
130,85
";
реттік нөмірі 338-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
338
C01AA05
Дигоксин
таблетка 0,25 мг
таблетка
9,08
";
реттік нөмірі 351-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
351
M01AB05
Диклофенак
таблетка 50 мг
таблетка
25,02
";
реттік нөмірі 396-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
396
B02BD02
12 жасқа дейінгі балаларға қолдану мүмкіндігі бар VIII рекомбинантты қанның ұю факторы
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
90,87
";
реттік нөмірі 424-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
424
C01DA08
Изосорбид динитраты
аэрозоль/спрей 1,25 мг/1 доза, 15 мл-ден 300 доза
құты
20 78,41
";
реттік нөмірі 449-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
449
M01AB01
Индометацин
таблетка 25 мг
таблетка
3,76
";
реттік нөмірі 506-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
506
B01AB06
Кальций надропарині
алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді 2850 ХБ анти-Ха/0,3 мл
шприц
1643,47
";
реттік нөмірілері 508 және 509-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
508
B01AB06
Кальций надропарині
алдын ала толтырылған шприцтердегі инъекцияға арналған ерітінді 7600 ХБ анти-Ха/0,8 мл
шприц
3 300,93
509
B01AB06
Кальций надропарині
шприцтегі инъекцияға арналған ерітінді 3800 ХБ анти-Ха/0,4 мл
шприц
1891,27
";
реттік нөмірі 520-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
520
C09AA01
Каптоприл
таблетка 25 мг
таблетка
24,07
";
реттік нөмірі 522-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
522
N03AF01
Карбамазепин
таблетка 200 мг
таблетка
40,13
";
реттік нөмірі 582-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
582
J06BA01
Қалыпты G адам иммуноглобулині
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл 20 мл
құты
107913,27
";
реттік нөмірілері 593, 594 және 595-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
593
B02BC30
Құрамында фибриноген және тромбин бар гемостатикалық сорғыш
құрамында фибриноген, тромбин бар, мөлшері 2,5*3,0
дана
18793,78
594
B02BC30
Құрамында фибриноген және тромбин бар гемостатикалық сорғыш
құрамында фибриноген, тромбин бар, мөлшері 4,8*4,8
дана
36035,40
595
B02BC30
Құрамында фибриноген және тромбин бар гемостатикалық ссорғыш
құрамында фибриноген, тромбин бар, мөлшері 9,5*4,8
дана

263
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5 % 500 мл
флакон
188,57
";
строку, порядковый номер 266, изложить в следующей редакции:
"
266
B05CX01
Глюкоза (Декстроза)
раствор для инфузий 5% 400 мл
флакон
268,47
";
строку, порядковый номер 274, изложить в следующей редакции:
"
274
L01XE23
Дабрафениб
капсулы, 75 мг
капсула
15150,73
";
строку, порядковый номер 335, изложить в следующей редакции:
"
335
N05BA01
Диазепам
раствор для внутримышечного и внутривенного применения 5мг/мл 2мл
ампула
130,85
";
строку, порядковый номер 338, изложить в следующей редакции:
"
338
C01AA05
Дигоксин
таблетка 0,25 мг
таблетка
9,08
";
строку, порядковый номер 351, изложить в следующей редакции:
"
351
M01AB05
Диклофенак
таблетка 50 мг
таблетка
25,02
";
строку, порядковый номер 396, изложить в следующей редакции:
"
396
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII рекомбинантный с возможностью применения у детей до 12 лет
порошок лиофилизированный для инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
МЕ
90,87
";
строку, порядковый номер 424, изложить в следующей редакции:
"
424
C01DA08
Изосорбида динитрат
аэрозоль/спрей 1,25 мг/1 доза, 300 доз 15 мл
флакон
20 78,41
";
строку, порядковый номер 449, изложить в следующей редакции:
"
449
M01AB01
Индометацин
таблетка 25 мг
таблетка
3,76
";
строку, порядковый номер 506, изложить в следующей редакции:
"
506
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 2850 ME анти-Ха/0,3 мл
шприц
1643,47
";
строки, порядковые номера 508 и 509, изложить в следующей редакции:
"
508
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
шприц
3 300,93
509
B01AB06
Надропарин кальция
раствор для инъекций в шприцах 3800 ME анти-Ха/0,4 мл
шприц
1891,27
";
строку, порядковый номер 520, изложить в следующей редакции:
"
520
C09AA01
Каптоприл
таблетка 25 мг
таблетка
24,07
";
строку, порядковый номер 522, изложить в следующей редакции:
"
522
N03AF01
Карбамазепин
таблетка 200 мг
таблетка
40,13
";
строку, порядковый номер 582, изложить в следующей редакции:
"
582
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
раствор для подкожной инъекции 165 мг/мл 20 мл
флакон
107913,27
";
строки, порядковые номера 593, 594 и 595, изложить в следующей редакции:
"
593
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
содержащая, фибриноген, тромбин, размер 2,5*3,0
штука
18793,78
594
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
содержащая, фибриноген, тромбин, размер 4,8*4,8
штука
36035,40
595
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
содержащая, фибриноген, тромбин, размер 9,5*4,8
штука

75537,00
";
реттік нөмірі 821-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
821
B05BB01/
B05CB01
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9%, 100 мл
құты
73,28
";
реттік нөмірі 825-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
825
B05BB01
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9%, 500 мл
құты
116,02
";
реттік нөмірі 861-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
861
H01BB02
Окситоцин
инъекцияға арналған ерітінді 5 ӘБ/мл 1 мл
ампула
93,11
";
реттік нөмірі 912-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
912
N02BE01
Парацетамол
ректальді суппозиторийлер 80мг, 100 мг
суппозиторийлер
106,61
";
реттік нөмірілері 915 және 916-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
915
N02BE01
Парацетамол
таблетка 200 мг
таблетка
2,09
916
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
6,78
";
реттік нөмірі 918-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
918
B03AC
Парентеральді қолдануға арналған темір (III) препараттары
жүкті әйелдердің анемиясын емдеуге терапиялық көрсеткіштері бар вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ампула
3208,94
";
реттік нөмірі 1038-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1038
R03AC02
Сальбутамол
небулайзерге арналған ерітінді 5мг/мл, көлемі 20 мл
құты
622,6
";
реттік нөмірілері 1066, 1067 және 1068-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1066
H01AC01
Соматропин
инъекцияға арналған ерітінді/ инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
мг
5767,82
1067
V10XA01
Натрий йодиді
ішуге арналған ерітінді, 3500 МБк/мл көп емес, 2 мл
құты
304,79
1068
L01XE25
Траметиниб
таблетка 2 мг
таблетка
23 721,56
";
реттік нөмірі 1069-жол алып тасталды;
реттік нөмірі 1084-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1084
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
ішке қабылдауға арналған суспензия 240 мг/5 мл 80 мл
құты
633,37
";
реттік нөмірі 1280-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1280
D08AC02
Хлоргексидин
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
құты
25,94
";
реттік нөмірі 1282-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1282
R06AC03
Хлоропирамин
таблетка 25 мг
таблетка
31,13
";
реттік нөмірі 1328-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

75537,00
";
строку, порядковый номер 821, изложить в следующей редакции:
"
821
B05BB01/B05CB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 100 мл
флакон
73,28
";
строку, порядковый номер 825, изложить в следующей редакции:
"
825
B05BB01
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
флакон
116,02
";
строку, порядковый номер 861, изложить в следующей редакции:
"
861
H01BB02
Окситоцин
раствор для инъекций 5 ЕД/мл 1 мл
ампула
93,11
";
строку, порядковый номер 912, изложить в следующей редакции:
"
912
N02BE01
Парацетамол
суппозиторий ректальный 80 мг, 100 мг
суппозиторий
106,61
";
строки, порядковые номера 915 и 916, изложить в следующей редакции:
"
915
N02BE01
Парацетамол
таблетка 200 мг
таблетка
2,09
916
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
6,78
";
строку, порядковый номер 918, изложить в следующей редакции:
"
918
B03AC
Препараты железа (III) для парентерального применения
раствор для внутривенного введения 100 мг/2 мл с наличием терапевтического показания к лечению анемии беременных
ампула
3208,94
";
строку, порядковый номер 1038, изложить в следующей редакции:
"
1038
R03AC02
Сальбутамол
раствор для небулайзера 5мг/мл объем 20 мл
флакон
622,6
";
строки, порядковые номера 1066, 1067 и 1068, изложить в следующей редакции:
1066
H01AC01
Соматропин
раствор для инъекций/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
мг
5767,82
1067
V10XА01
Натрия йодид
раствор для приема внутрь, не более 3500 МБк/мл, 2 мл, №1
флакон
304,79
1068
L01XE25
Траметиниб
таблетка 2 мг
таблетка
23 721,56
";
строку, порядковый номер 1069, исключить.
строку, порядковый номер 1084, изложить в следующей редакции:
"
1084
J01EE01
Сульфаметоксазол и триметоприм
суспензия для приема внутрь 240 мг/5 мл 80 мл
флакон
633,37
";
строку, порядковый номер 1280, изложить в следующей редакции:
"
1280
D08AC02
Хлоргексидин
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
флакон
25,94
";
строку, порядковый номер 1282, изложить в следующей редакции:
"
1282
R06AC03
Хлоропирамин
таблетка 25 мг
таблетка
31,13
";
строку, порядковый номер 1328, изложить в следующей редакции:
"

1328
L01AA01
Циклофосфамид
таблетка 50 мг
таблетка
117,84
".
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық бүйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Несептегі
кетон денелерін сапалы және ішінара сандық анықтауға арналған индикаторлық жолақтар

1328
L01AA01
Циклофосфамид
таблетка 50 мг
таблетка
117,84
".
в предельных ценах на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 2 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Полоски индикаторные для качественного и полуколичественного определения кетоновых тел в моче

Кетондар көрсеткіштерінің диапазоны 0,0-ден 16,0 ммоль/л дейін, сезімталдық шегі-кетондар 0,5 ммоль/л.; анықтау уақыты: 1 минут; кетондар мектебі: 0,0 0,51,5 4,0 8,0 16,0 ммоль/л. индикаторлық жолақтар – 50 дана.
орау
2924,06
";
реттік нөмірілері 470, 471 және 472-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
470
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті
21Gх11/2 инесі бар көлемі 10 мл шприц, жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден дайындалған шприц тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
24,96
471
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті

Диапазон показаний кетонов от 0,0 до 16,0 ммоль/л. Порог чувствительности-кетоны: 0,5 ммоль/л; Время определения: 1 минута; Шкала кетонов: 0,0 0,51,5 4,0 8,0 16,0 ммоль/л. Полоски индикаторные – 50 шт.
упаковка
2924,06
";
строки, порядковые номера 470, 471 и 472, изложить в следующей редакции:
"
470
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения
Шприц объем 10 мл с иглой 21Gх11/2, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
24,96
471
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения

22Gх11/2 инесі бар көлемі 5 мл шприц, жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
15,69
472
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті
Көлемі 2 мл шприц, 23Gх1,
жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
15,71
";
реттік нөмірі 619-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
619
Инсулинді үш компонентті инъекциялық шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньден, тығыздағыш резеңке сақинадан және цилиндрден тұрады. Үшбұрышты қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесі бар бір рет қолданылатын стерильді
дана
26,00
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният

Шприц объем 5 мл с иглой 22Gх11/2, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
15,69
472
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения
Шприц объем 2 мл с иглой 23Gх1, изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
15,71
";
строку, порядковый номер 619, изложить в следующей редакции:
"
619
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штук
26,00
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният