Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 24 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 мамырда № 27882 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мынадай бұйрықтарының:
1) "Қазақстан Республикасының қаржы мониторингі жөніндегі органдарының экономикалық тергеу қызметі қызметкерлерін нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 297 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18485 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасының қаржы мониторингі жөніндегі органдарының экономикалық тергеу қызметі қызметкерлерін нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 297 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 788 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21141 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы
Ж. Элиманов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 29 апреля 2022 года № 24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2022 года № 27882
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра финансов Республики Казахстан:
1) приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2019 года № 297 "Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одежды (без погон) сотрудников службы экономических расследований органов по финансовому мониторингу Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18485);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 августа 2020 года № 788 "О внесении изменения в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2019 года № 297 "Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одежды (без погон) сотрудников службы экономических расследований органов по финансовому мониторингу Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21141).
2. Департаменту правового обеспечения Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
Ж. Элиманов