"Инвестициялық субсидияның шекті мөлшерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 666 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 17 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 11-1-4/187 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 39 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 мамырда № 27969 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Инвестициялық субсидияның шекті мөлшерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 666 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 17 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17547 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын қадағалау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
_____________М. Тілеуберді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________ Ә. Қуантыров
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
__________А. Куантыров
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрі
__________М. Тілеуберді

О признании утратившим силу совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 сентября 2018 года № 666 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 сентября 2018 года № 17 "Об установлении предельного размера инвестиционной субсидии"
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 апреля 2022 года № 11-1-4/187 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2022 года № 27969
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 сентября 2018 года № 666 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 сентября 2018 года № 17 "Об установлении предельного размера инвестиционной субсидии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17547).
2. Комитету по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведений о выполнении мероприятий, предусмотренных в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
_____________ М. Тлеуберди
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ А. Куантыров
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ А. Куантыров
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
__________М. Тілеуберді