"Алматы облысы Іле ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 16 маусымда № 28491 болып тіркелді
Іле ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы облысы Іле ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы" бірлескен Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 қаулысы және Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5128 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Іле ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары белгіленсін:
1) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 1-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Өтеген батыр ауылының жалпы көлемі 1432,9157 гектар;
2) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 2-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Покровка ауылының жалпы көлемі 382,0872 гектар;
3) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 3-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Қарасу ауылының жалпы көлемі 93,2177 гектар;
4) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 4-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Қараой ауылының жалпы көлемі 678,0311 гектар;
5) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 5-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Нұрғиса Тілендиев ауылының жалпы көлемі 590,4476 гектар;
6) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 6-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Қосөзен ауылының жалпы көлемі 519,0215 гектар;
7) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 7-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Жетіген ауылының жалпы көлемі 2256,2697 гектар;
8) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 8-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Еңбек ауылының жалпы көлемі 159,0317 гектар;

О внесении изменения и дополнений в совместное постановление акимата Илийского района Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 182 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 41-198 "Об установлении границ населенных пунктов Илийского района Алматинской области"
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28491
Акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Илийского района Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 182 и решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 41-198 "Об установлении границ населенных пунктов Илийского района Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5128) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 указанного совместного постановления акимата и решения маслихата изложить в новой редакции:
"1. Установить границы следующих населенных пунктов Илийского района:
1) село Отеген батыр Энергетического сельского округа общей площадью 1432,9157 гектар, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
2) село Покровка Энергетического сельского округа общей площадью 382,0872 гектар, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
3) село Карасу Энергетического сельского округа общей площадью 93,2177 гектар, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
4) село Караой Караойского сельского округа общей площадью 678,0311 гектар, согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
5) село Нургиса Тилендиев Караойского сельского округа общей площадью 590,4476 гектар, согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
6) село Косозен Караойского сельского округа общей площадью 519,0215 гектар, согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
7) село Жетыген Жетыгенского сельского округа общей площадью 2256,2697 гектар, согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
8) село Енбек Жетыгенского сельского округа общей площадью 159,0317 гектар, согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;

9) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 9-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Жаңаарна ауылының жалпы көлемі 143,4372 гектар;
10) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 10-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Құйған ауылының жалпы көлемі 118,2437 гектар;
11) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 11-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Междуреченское ауылының жалпы көлемі 1522,8240 гектар;
12) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 12-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Екпінді ауылының жалпы көлемі 403,2097 гектар;
13) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 13-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Жауғашты ауылының жалпы көлемі 158,2510 гектар;
14) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 14-қосымшасына сәйкес, Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылының жалпы көлемі 505,4890 гектар;
15) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 15-қосымшасына сәйкес, Күрті ауылдық округінің Ақши ауылының жалпы көлемі 722,1814 гектар;
16) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 16-қосымшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округінің Комсомол ауылының жалпы көлемі 418,6627 гектар;
17) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 17-қосымшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округінің КазЦИК ауылының жалпы көлемі 1002,2552 гектар;
18) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 18-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Байсерке ауылының жалпы көлемі 2032,2477 гектар;
19) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 19-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Жаңадәуір ауылының жалпы көлемі 693,7746 гектар;
20) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 20-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Әли ауылының жалпы көлемі 236,5286 гектар;
21) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 21-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Жаңаталап ауылының жалпы көлемі 547,7514 гектар;
22) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 22-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Көктерек ауылының жалпы көлемі 105,1485 гектар;
23) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 23-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Ынтымақ ауылының жалпы көлемі 201,7298 гектар;

9) село Жанаарна Жетыгенского сельского округа общей площадью 143,4372 гектар, согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
10) село Куйган Жетыгенского сельского округа общей площадью 118,2437 гектар, согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
11) село Междуреченское Междуреченского сельского округа общей площадью 1522,8240 гектар, согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
12) село Екпинды Междуреченского сельского округа общей площадью 403,2097 гектар, согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
13) село Жаугашты Междуреченского сельского округа общей площадью 158,2510 гектар, согласно приложению 13 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
14) село Чапаев Чапаевского сельского округа общей площадью 505,4890 гектар, согласно приложению 14 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
15) село Акши Куртинского сельского округа общей площадью 722,1814 гектар, согласно приложению 15 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
16) село Комсомол КазЦИКовского сельского округа общей площадью 418,6627 гектар, согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
17) село КазЦИК КазЦИКовского сельского округа общей площадью 1002,2552 гектар, согласно приложению 17 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
18) село Байсерке Байсеркенского сельского округа общей площадью 2032,2477 гектар, согласно приложению 18 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
19) село Жанадауир Байсеркенского сельского округа общей площадью 693,7746 гектар, согласно приложению 19 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
20) село Али Байсеркенского сельского округа общей площадью 236,5286 гектар, согласно приложению 20 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
21) село Жанаталап Байсеркенского сельского округа общей площадью 547,7514 гектар, согласно приложению 21 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
22) село Коктерек Байсеркенского сельского округа общей площадью 105,1485 гектар, согласно приложению 22 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
23) село Ынтымак Байсеркенского сельского округа общей площадью 201,7298 гектар, согласно приложению 23 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;

24) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 24-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Қоянқұс ауылының жалпы көлемі 985,8900 гектар;
25) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 25-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Жәпек батыр ауылының жалпы көлемі 528,7469 гектар;
26) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 26-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Көкқайнар ауылының жалпы көлемі 777,7067 гектар;
27) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 27-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Төле би ауылының жалпы көлемі 140,0000 гектар;
28) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 28-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Мұхаметжан Түймебаев ауылының жалпы көлемі 1506,6392 гектар;
29) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 29-қосымшасына сәйкес, Боралдай кентінің жалпы көлемі 2542,1775 гектар.";
осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29-қосымшаларына сәйкес, көрсетілген бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы бірлескен Іле ауданы әкімдігінің қаулысы және Іле аудандық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле ауданының әкімі
Б. Карасаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Абилова
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
1-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 1-қосымша
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Өтеген батыр ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы
10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне 2-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 2-қосымша
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Покровка ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
3-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 3-қосымша
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Қарасу ауылының шекарасы (шегі)

24) село Коянкус Байсеркенского сельского округа общей площадью 985,8900 гектар, согласно приложению 24 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
25) село Жапек батыр Ащибулакского сельского округа общей площадью 528,7469 гектар, согласно приложению 25 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
26) село Коккайнар Ащибулакского сельского округа общей площадью 777,7067 гектар, согласно приложению 26 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
27) село Толе би Ащибулакского сельского округа общей площадью 140,0000 гектар, согласно приложению 27 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
28) село Мухаметжан Туймебаев Ащибулакского сельского округа общей площадью 1506,6392 гектар, согласно приложению 28 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
29) поселок Боралдай общей площадью 2542,1775 гектар, согласно приложению 29 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.";
указанное совместное постановление акимата и решение маслихата дополнить приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата Илийского района и решение Илийского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Илийского района
Б. Карасаев
Секретарь Илийского районного маслихата
Р. Абилова
Приложение 1 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 1 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Отеген батыр Энергетического сельского округа Илийского района
Приложение 2 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 2 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Покровка Энергетического сельского округа Илийского района
Приложение 3 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 3 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Карасу Энергетического сельского округа Илийского района

2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне 4-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 4-қосымша
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Қараой ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
5-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 5-қосымша
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Нұрғиса Тілендиев ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
6-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 6-қосымша
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Қосөзен ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 менІле аудандық мәслихаты2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87Бірлескен қаулысы мен шешіміне
7-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 7-қосымша
Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің Жетіген ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
8-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 8-қосымша
Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің Еңбек ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен
Іле аудандық мәслихаты
2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87
Бірлескен қаулысы мен шешіміне
9-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 9-қосымша
Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің Жаңаарна ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
10-қосымша
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 10-қосымша
Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің Құйған ауылының шекарасы (шегі)
2022 жылғы 10 маусымдағы № 227 мен Іле аудандық мәслихаты 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21-87 Бірлескен қаулысы мен шешіміне
11-қосымша

Приложение 4 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 4 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Караой Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 5 к совместному постановлению и решению
от 10 июня 2022 года № 227 и
Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 5 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Нургиса Тилендиев Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 6 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 6 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Косозен Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 7 к совместному постановлению и решению
от 10 июня 2022 года № 227 и
Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 7 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Жетыген Жетыгенского сельского округа Илийского района
Приложение 8 к совместному постановлению и решению
от 10 июня 2022 года № 227 и
Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 8 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Енбек Жетыгенского сельского округа Илийского района
Приложение 9 к совместному постановлению и решению
от 10 июня 2022 года № 227 и
Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 9 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Жанаарна Жетыгенского сельского округа Илийского района
Приложение 10 к совместному постановлению и решению от 10 июня 2022 года № 227 и Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87
Приложение 10 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата от 26 апреля 2019 года № 41-198
Граница (черта) села Куйган Жетыгенского сельского округа Илийского района
Приложение 11 к совместному постановлению и решению
от 10 июня 2022 года № 227 и
Илийский районный маслихат от 10 июня 2022 года № 21-87