"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Қазынашылық департаменттері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрағасының 2015 жылғы 15 қазандағы № 127 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 4146 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29269 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Қазынашылық департаменттері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрағасының 2015 жылғы 15 қазандағы № 127 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12308 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Персоналмен жұмыс істеу басқармасы (К.Б. Арыстанбекова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Қазынашылық
комитетінің төрағасы
Р. Токбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 127 "Об утверждении Положений о Департаментах казначейства по областям, городам Астана и Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 25 августа 2022 года № 4146. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29269
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 127 "Об утверждении Положений о Департаментах казначейства по областям, городам Астана и Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12308).
2. Управлению по работе с персоналом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Арыстанбекова К.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
Р. Токбаев