Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 6 қазандағы № 1040 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қазанда № 30077 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінде шот-фактураны электронды нысанда жазып беру қағидаларын және оның нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 370 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18583 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінде шот-фактураны электронды нысанда жазып беру қағидаларында:
22-тармақтың 5) тармақшасының бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"5) "Айналым жасалған күн" деген 3-жолда Салық кодексінің 379-бабына немесе 442-баптарына сәйкес айқындалған тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өткізу бойынша айналым жасалған күн көрсетіледі (жол міндетті түрде толтыруға жатады).";
мынадай мазмұндағы 73-1-тармақпен толықтырылсын:
"73-1. "Тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша деректер" деген G бөлімін толтыру кезінде, ТІЖ негізінде ЭШФ жазып беру кезінде ТІЖ-де және ЭШФ-да көрсетілетін тауарлар бойынша деректер бірдей болуы тиіс.";
мынадай мазмұндағы 75-1-тармақпен толықтырылсын:
"75-1. "Бірлескен қызметке қатысушылардың тауарлары, жұмыстары, көрсетілетін қызметтері бойынша деректер" деген Н бөлімін толтыру кезінде, ТІЖ негізінде ЭШФ жазып беру кезінде ТІЖ-де және ЭШФ-да көрсетілетін тауарлар бойынша деректер бірдей болуы тиіс.";
2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Тауарларға арналған ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру және олардың құжат айналымының қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 1104 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21631 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларға арналған ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру және олардың құжат айналымының қағидалары мен мерзімдерінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Пилоттық жоба Қазақстан Республикасының аумағында:
акцизделетін өнімдер, Қазақстан Республикасының аумағына тауарларды әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан тауарларды әкету бойынша және виртуалды қойма арқылы ЭШФ жазып беруге жататын тауарлар бойынша 2020 жылғы 31 желтоқсаннан бастап 2023 жылғы 1 сәуірге дейін;

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 6 октября 2022 года № 1040. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2022 года № 30077
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 22 апреля 2019 года № 370 "Об утверждении Правил выписки счета-фактуры в электронной форме в информационной системе электронных счетов-фактур и его формы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18583) следующие изменения и дополнения:
в Правилах выписки счета-фактуры в электронной форме в информационной системе электронных счетов-фактур, утвержденных указанным приказом:
часть первую подпункта 5) пункта 22 изложить в следующей редакции:
"5) в строке 3 "Дата совершения оборота" указывается дата совершения оборота по реализации товаров, работ, услуг, определенная в соответствии со статьями 379 или 442 Налогового кодекса (строка подлежит заполнению).";
дополнить пунктом 73-1 следующего содержания:
"73-1. При заполнении раздела G "Данные по товарам, работам, услугам", данные по товарам, отражаемые в СНТ и ЭСФ, при выписке ЭСФ на основе СНТ, должны быть идентичны.";
дополнить пунктом 75-1 следующего содержания:
"75-1. При заполнении раздела H "Данные по товарам, работам, услугам участников совместной деятельности", данные по товарам, отражаемые в СНТ и ЭСФ, при выписке ЭСФ на основе СНТ, должны быть идентичны.";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. В приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 ноября 2020 года № 1104 "Об утверждении Правил и сроков реализации пилотного проекта по оформлению сопроводительных накладных на товары и их документооборот" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21631) следующие изменения и дополнения:
в Правилах и сроках реализации пилотного проекта по оформлению сопроводительных накладных на товары и их документооборот, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Пилотный проект реализуется на территории Республики Казахстан:
по подакцизным товарам, ввозу товаров на территорию Республики Казахстан, вывозу товаров с территории Республики Казахстан и товарам, по которым ЭСФ подлежат выписке посредством виртуального склада с 31 декабря 2020 года до 1 апреля 2023 года;

ДСҰ Алып қою тізбесінің тауарлары бойынша 2021 жылғы 1 қазаннан бастап 2023 жылғы 1 сәуірге дейін;
еркін (арнайы, ерекше) экономикалық аймақтың (бұдан әрі – ЕЭА) аумағына тауарларды әкелу, ЕЭА аумағынан тауарларды әкету және ЕЭА аумағында өндірілген және өткізілетін тауарлар бойынша 2022 жылғы 1 қарашадан бастап 2023 жылғы 1 сәуірге дейін;
сұйытылған мұнай газы бойынша 2022 жылғы 1 қарашадан бастап 2023 жылғы 1 сәуірге дейін іске асырылады.";
4-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мыналар:
акциздік тауарларды өндіру және (немесе) өткізу бойынша қызметті жүзеге асыратын;
сұйытылған мұнай газын өндіру және (немесе) өткізу бойынша қызметті жүзеге асыратын;
ЕАЭО мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына тауарларды әкелуді жүзеге асыратын;
Қазақстан Республикасының аумағынан ЕАЭО мүше мемлекеттердің аумағына тауарларды әкетуді жүзеге асыратын;
ЕАЭО мүшелері болып табылмайтын мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына акцизделетін тауарларды әкелуді жүзеге асыратын;
ДСҰ-ның алып қою тізбесінің тауарларын және (немесе) акцизделетін тауарларды және (немесе) сұйытылған мұнай газын және (немесе) олар бойынша виртуалды қойма арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарларды Қазақстан Республикасының аумағынан ЕАЭО мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумағына әкетуді жүзеге асыратын;
ДСҰ-ның Алып қою тізбесінің тауарларын өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын;
виртуалды қойма арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарларды өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын;
ЕЭА аумағына тауарларды әкелуді жүзеге асыратын;
ЕЭА аумағынан тауарларды әкетуді жүзеге асыратын;
ЕЭА аумағында тауарларды өткізуді жүзеге асыратын субъектілер;";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Тауарлардың қалдықтары жөніндегі мәліметтер қоймадағы тауар қалдықтарының іс жүзінде бар санына сәйкес келетін мөлшерде "Қалдықтар" нысаны арқылы виртуалды қойма нысандары журналына енгізілуге жатады.
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген тауарлар жөніндегі мәліметтер іс жүзінде өндірілген тауардың санына сәйкес келетін мөлшерде "Өндіріс" нысаны арқылы виртуалды қойма нысандары журналына енгізілуге жатады.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. ТІЖ:
1) акцизделетін тауарларды Қазақстан Республикасының аумағында тасымалдау және (немесе) өткізу кезінде;
2) Қазақстан Республикасының аумағында ДСҰ-ның алып қою тізбесінің тауарларын өткізу кезінде;
3) тауарларды жеңіл автокөлікпен әкелуді қоспағанда, ЕАЭО мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына тауарларды әкелу кезінде;

по товарам из Перечня изъятия ВТО с 1 октября 2021 года до 1 апреля 2023 года;
по ввозу товаров на территорию свободной (специальной, особой) экономической зоны (далее – СЭЗ), вывозу товаров с территории СЭЗ и товарам, произведенным и реализуемым на территории СЭЗ, с 1 ноября 2022 года до 1 апреля 2023 года;
по сжиженному нефтяному газу с 1 ноября 2022 года до 1 апреля 2023 года.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) субъекты:
осуществляющие деятельность по производству и (или) реализации подакцизных товаров;
осуществляющие деятельность по производству и (или) реализации сжиженного нефтяного газа;
осуществляющие ввоз товаров на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов ЕАЭС;
осуществляющие вывоз товаров с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов ЕАЭС;
осуществляющие ввоз подакцизных товаров на территорию Республики Казахстан с территории государств, не являющихся членами ЕАЭС;
осуществляющие вывоз товаров из перечня изъятия ВТО и (или) подакцизных товаров и (или) сжиженного нефтяного газа и (или) товаров, по которым электронные счета-фактуры выписываются посредством виртуального склада, с территории Республики Казахстан на территории государств, не являющихся членами ЕАЭС;
осуществляющие деятельность по реализации товаров из перечня изъятия ВТО;
осуществляющие деятельность по реализации товаров, по которым электронные счета-фактуры подлежат выписке посредством виртуального склада;
осуществляющие ввоз товаров на территорию СЭЗ;
осуществляющие вывоз товаров с территории СЭЗ;
осуществляющие реализацию товаров на территории СЭЗ;";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Сведения по остаткам товаров подлежат внесению в журнал форм виртуального склада через форму "Остатки" в количестве, соответствующем количеству фактического наличия остатков товара на складе.
Сведения по товарам, произведенным на территории Республики Казахстан, подлежат внесению в журнал форм виртуального склада через форму "Производство" в количестве, соответствующем количеству фактически произведенного товара.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. СНТ подлежит оформлению:
1) при перемещении и (или) реализации подакцизных товаров на территории Республики Казахстан;
2) при реализации товаров из перечня изъятия ВТО на территории Республики Казахстан;
3) при ввозе товаров на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов ЕАЭС, за исключением ввоза товаров на легковом автотранспорте;

4) ДСҰ-ның алып қою тізбесінен тауарларды және (немесе) акцизделетін тауарларды, және (немесе) сұйытылған мұнай газын, және (немесе) олар бойынша виртуалды қойма арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарларды Қазақстан Республикасының аумағынан ЕАЭО мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумағына әкету кезінде;
5) Қазақстан Республикасының аумағынан тауарларды жеңіл автокөлікпен әкетуді қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағынан ЕАЭО мүше мемлекеттердің аумағына тауарларды әкету кезінде;
6) Қазақстан Республикасының аумағында мемлекеттік меншікке айналдырылған мүлікті өткізу кезінде;
7) виртуалды қойма арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарларды Қазақстан Республикасының аумағында өткізу кезінде.
8) ЕЭА аумағына тауарларды әкелу кезінде
9) ЕЭА аумағынан тауарларды әкету кезінде;
10) ЕЭА аумағында тауарларды өткізу кезінде;
11) сұйытылған мұнай газын Қазақстан Республикасының аумағында тасымалдау және (немесе) өткізу кезінде ресімдеуге жатады.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) және 5) тармақшаларында көзделген ерекшеліктер, құрамында алтыны бар өнімге қолданылмайды.";
16-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) сату орны арқылы жүзеге асырылатын бөлшек сауда кезінде, мынадай жағдайларда:
тауарларды өткізу кезінде есеп айырысулар:
сатып алушыға бақылау-касса машинасының чегін ұсына отырып, қолма-қол ақшамен және (немесе) көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу терминалдар арқылы;
төлем карточкаларын пайдаланып, төлемдерді жүзеге асыруға арналған жабдықты (құрылғыны) қолдана отырып жүзеге асырылған кезде;
жеке тұлғаларға тауарларды өткізу кезінде есеп айырысулар электрондық ақшамен немесе электрондық төлем құралдарын пайдалана отырып жүзеге асырылған кезде;";
мынадай мазмұндағы 20-1-тармақпен толықтырылсын:
"20-1. Салық төлеушілердің сыртқы есепке алу жүйелерінің ЭШФ АЖ "Виртуалды қойма" модулімен интеграциялық өзара іс-қимылы сыртқы есепке алу жүйелеріне ЭШФ АЖ-да Web-қосымшадағы бизнес-процестерде көзделген барлық операцияларды ЭШФ АЖ-ны ЭШФ АЖ қатысушыларының есепке алу жүйелерімен интеграциялау арқылы орындауға мүмкіндік беретін API-тетіктер арқылы жүзеге асырылады.
Cалық төлеушілердің таңдауы бойынша сыртқы есепке алу жүйелері электрондық құжаттармен алмасу сервисімен өзара іс-қимыл жасаған жағдайда, мұндай сервистің ЭШФ АЖ "Виртуалды қойма" модулімен интеграциялық өзара іс-қимылы да, сондай-ақ осы сервиске ЭШФ АЖ-мен интеграциялау жолымен Web-қосымшадағы бизнес-процестермен көзделген барлық операцияларды ЭШФ АЖ-да орындауға мүмкіндік беретін API-тетіктері арқылы жүзеге асырылады.";

4) при вывозе товаров из перечня изъятия ВТО и (или) подакцизных товаров и (или) сжиженного нефтяного газа и (или) товаров, по которым электронные счета-фактуры подлежат выписке посредством виртуального склада, с территории Республики Казахстан на территорию государств, не являющихся членами ЕАЭС;
5) при вывозе товаров с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов ЕАЭС, за исключением вывоза товаров на легковом автотранспорте;
6) при реализации имущества, обращенного в государственную собственность на территории Республики Казахстан;
7) при реализации товаров, по которым электронные счета-фактуры подлежат выписке посредством виртуального склада на территории Республики Казахстан;
8) при ввозе товаров на территорию СЭЗ;
9) при вывозе товаров с территории СЭЗ;
10) при реализации товаров на территории СЭЗ;
11) при перемещении и (или) реализации сжиженного нефтяного газа на территории Республики Казахстан.
Исключения, предусмотренные подпунктами 3) и 5) части первой настоящего пункта, не распространяются на золотосодержащую продукцию.";
подпункт 1) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"1) при розничной торговле, осуществляемой через точку продаж, в следующих случаях:
при реализации товаров, расчеты за которые осуществляются:
наличными деньгами с представлением покупателю чека контрольно-кассовой машины и (или) через терминалы оплаты услуг;
с применением оборудования (устройства), предназначенного для осуществления платежей с использованием платежных карточек;
при реализации товаров физическим лицам, расчеты за которые осуществляются электронными деньгами или с использованием средств электронного платежа;";
дополнить пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1. Интеграционное взаимодействие внешних учетных систем налогоплательщиков с модулем "Виртуальный склад" ИС ЭСФ осуществляется посредством API-механизмов, позволяющих внешним учетным системам выполнять в ИС ЭСФ все операции, предусмотренные бизнес-процессами в Web-приложении, путем интеграции ИС ЭСФ с учетными системами участников ИС ЭСФ.
При взаимодействии по выбору налогоплательщиков внешних учетных систем с сервисом обмена электронными документами, интеграционное взаимодействие такого сервиса с модулем "Виртуальный склад" ИС ЭСФ также осуществляется посредством API-механизмов, позволяющих данному сервису выполнять в ИС ЭСФ все операции, предусмотренные бизнес-процессами в Web-приложении, путем интеграции с ИС ЭСФ.";

23-тармақтың 3) тармақшасының жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы тармақтың ережесі шегі ЕАЭО кедендік шекарасының участкілеріне толық немесе ішінара сәйкес келетін ЕЭА аумағындағы тауарларды өткізуге қолданылмайды;";
85-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"85. Осы Қағидалардың 83-тармағында көрсетілген мүлік "Қалдықтар" нысаны арқылы виртуалды қойма нысандары журналына енгізілуге жатады.".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
- Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІМДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министірлігі
"КЕЛІСІМДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министірлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қаржы министрінің
2022 жылғы 6 қазандағы
№ 1040 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Бірінші
Орынбасары – Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрінің
2019 жылғы "22" сәуірдегі
№ 370 бұйрығына
2-қосымша
нысан
ШОТ-ФАКТУРА
А бөлім. Жалпы бөлім
Тіркеу нөмірі
1.1 Есептік жүйе нөмірі
Жазып берілген күн 2.1 Жазып берілген күн қағаз түріндегі тасушыда
Айналым жасау күні
Түзетілген
4.1 Жазып берілген күн
Есептік жүйе нөмірі 4.3 Тіркеу нөмірі
5. Қосымша
5.1 Жазып берілген күн
5.2 Есептік жүйе нөмірі 5.3 Тіркеу нөмірі
В бөлім. Жеткізушінің деректемелері
6. ЖСН/БСН 6.0 Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерінің БСН
6.1 Қайта ұйымдастырылған тұлғаның ЖСН/БСН
10. жеткізушінің санаты:
комитент
комиссионер
экспедитор v
лизинг беруші
ӨБК қатысушы
бірлескен қызмет туралы шарттың қатысушысы
10.1 саны
экспорттаушы
халықаралық тасымалдаушы
сенім білдірілген адам
7. Жеткізуші 7.1
Қатысу үлесі
8. Орналасқан орнының мекенжайы
9. ҚҚС төлеушінің куәлігі:
9.1 сериясы 9.2 нөмірі
9.3
резидент емес заңды тұлғалардың құрылымдық бөлімшелері
11. Қосымша мәліметтер
В1 бөлім. Жеткізушінің банктік деректемелері

абзац седьмой подпункта 3) пункта 23 изложить в следующей редакции:
"Положение данного пункта не распространяется на реализацию товаров на территории СЭЗ, пределы которой полностью или частично совпадают с участками таможенной границы ЕАЭС;";
пункт 85 изложить в следующей редакции:
"85. Имущество, указанное в пункте 83 настоящих Правил, подлежит внесению в журнал форм виртуального склада через форму "Остатки".".
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Заместителя Премьер-Министра
- Министра финансов
Республики Казахстан
от 6 октября 2022 года № 1040
Приложение 2 к приказу
Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
- Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 апреля 2019 года № 370
форма
ЭЛЕКТРОННЫЙ СЧЕТ-ФАКТУРА
Раздел А. Общий раздел
Регистрационный номер
1.1 Номер учетной системы
Дата выписки 2.1 Дата выписки на бумажном носителе
Дата совершения оборота
Исправленный
4.1 Дата выписки
Номер учетной системы
4.3 Регистрационный номер
5. Дополнительный
5.1 Дата выписки
5.2 Номер учетной системы
5.3 Регистрационный номер
Раздел В. Реквизиты поставщика
6. ИИН/БИН
6.0 БИН структурного подразделения юридического лица
6.1 БИН реорганизованного лица
10. категория поставщика:
комитент
комиссионе
экспедитор v
лизингодатель
участник СРП
участник договора о совместной деятельности
10.1 количество
экспортер
международный перевозчик
доверитель
7. Поставщик 7.1 доля участия
8. Адрес места нахождения
9. Свидетельство плательщика НДС :
9.1 серия
9.2 номер
9.3
структурное подразделение юридического лица-нерезидента
11. Дополнительные сведения
Раздел В1. Банковские реквизиты поставщика

12. Кбе
13. ЖСК
14. БСК
15. Банктің атауы
С бөлім. Алушының деректемелері
16. ЖСН/БСН
16.0 Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерінің БСН
16.1 Қайта ұйымдастырылған тұлғаның ЖСН/БСН
20. алушының санаты:
комитент
комиссионер
лизинг алушы v
бірлескен қызмет туралы шарттың қатысушысы
20.1 саны
мемлекеттік мекеме
резидент емес
ӨБК қатысушы немесе ӨБК шеңберінде жасалған мәміле
сенім білдірілген адам
бөлшек сауда
жеке тұлға
17. Алушы 17.1
Қатысу үлесі
18. Орналасқан орнының мекенжайы
18.1 Ел коды
(КО Комиссиясының 20.09.2010 жылғы № 378 Шешіміне сәйкес 2 әріптік коды)
19. Қосымаша мәліметтер
С1 бөлім. Мемлекеттік мекеменің деректемелері
21. ЖСК
23. Төлемнің мақсаты
22. Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің коды
24. БСК KKMFKZ2A
D бөлім. Жүкті жіберушінің және жүкті алушының деректемелері
25. Жүкті жөнелтуші
26. Жүкті алушы
25.1 ЖСН/БСН
26.1 ЖСН/БСН
25.2 Атауы
26.2 Атауы
25.3 Жөнелту мекенжайы
26.3 Жеткізу мекенжайы
26.4 Ел коды
(КО Комиссиясының 20.09.2010 жылғы № 378 Шешіміне сәйкес 2 әріптік коды)
Е бөлім. Шарт (келісімшарт)
27.1
Тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді жеткізуге шарт (келісімшарт)
30. Тауарларды жеткізу сенімхат бойынша жүзеге асырылды
27.2
Тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді жеткізуге шартсыз (келісімшартсыз)
27.3 нөмірі
30.1 нөмірі
27.4 күні
30.2 күні
28. Шарт бойынша төлем талаптары
31. Межелі пункті
29. Жөнелту тәсілі
(к/қ таңдау: автожол, т/ж; ауе; су; трубопровод и т.д.)
31.1 Жеткізу шарттары
(КО Комиссиясының 20.09.2010 жылғы № 378 Шешіміне сәйкес 3 әріптік коды)
F бөлім. Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді жеткізуді растайтын құжаттардың деректемелері

12. Кбе
13. ИИК
14. БИК
15. Наименование Банка
Раздел С. Реквизиты получателя
16. ИИН/БИН
16.0 БИН структурного подразделения юридического лица
16.1 БИН реорганизованного лица
20. категория получателя:
комитент
комиссионер
лизингополучатель v
участник договора о совместной деятельности
20.1 количество
государственное учреждение
нерезидент
участник СРП или сделки, заключенной в рамках СРП
доверитель
Розничная реализация
Физические лицо
17. Получатель 17.1
доля участия
18. Адрес места нахождения
18.1 Код страны
(2-х буквенный код согласно Решения Комиссии ТС от 20.09.2010 года № 378)
19. Дополнительные сведения
Раздел C1. Реквизиты Государственного учреждения
21. ИИК
23. Назначение платежа
22. Код товара, работ, услуг
24. БИК KKMFKZ2A
Раздел D. Реквизиты грузоотправителя и грузополучателя
25. Грузоотправитель
26. Грузополучатель
25.1 ИИН/БИН
26.1 ИИН/БИН
25.2 Наименование
26.2 Наименование
25.3 Адрес отправки
26.3 Адрес доставки
26.4 Код страны
(2-х буквенный код согласно Решения Комиссии ТС от 20.09.2010 года № 378)
Раздел Е. Договор (контракт)
27.1
Договор (контракт) на поставку товаров, работ, услуг
30. Поставка товаров осуществлена по доверенности
27.2
Без договора (контракта) на поставку товаров, работ, услуг
27.3 номер
30.1 номер
27.4 дата
30.2 дата
28. Условия оплаты по договору
31. Пункт назначения
29. Способ отправления
(выбор т/с: автодорожный; ж/д; авиа; водный; трубопровод и т.д.)
31.1 Условия поставки
(3-х буквенный код согласно Решения Комиссии ТС от 20.09.2010 года № 378)
Раздел F. Реквизиты документов, подтверждающих поставку товаров, работ, услуг

34. 34.1 Бірлескен қызметке қатысушының ЖСН/БСН 34.2 Қайта ұйымдастырылған тұлғаның ЖСН/БСН
Өткізу бойынша айналым мөлшері
НДС
Жанама салықтарды есепке алғандағы тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің құны
Тауарлар-ға арналған деклара-цияның, тауарлар-ды әкелу және жанама салықтардың төленгені туралы өтініш, тауарлар-ға ілеспе жүкқұжат №, ТС-1 немесе ТС-KZ
Тауарларға арналған декларациядан немесе тауарларды әкелу және жанама салықтардың төленгені туралы өтініштен тауар позициясының нөмірі
Тауарлар индентификатор, жұмыстар бойынша, көрсетілетін қызметтер
Қосымша деректер
Мөлшерлемесі
Сомасы
11
12
13
14
15
16
17
18
Кестенің жалғасы
I бөлім. Жеткізуші өкілінің (оператордың) деректемелері

34. 34.1 ИИН/БИН участников совместной деятельности 34.2 БИН реорганизованного лица
Размер оборота по реализации (облагаемый/необлагаемый оборот)
НДС
Стоимость товаров, работ, услуг с учетом косвенных налогов
№ Декларации на товары, заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, сопроводительной накладной на товары, СТ-1 или СТ-KZ
Номер товарной позиции из Декларации на товары или заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов
Идентификатор товара, работы, услуг
Дополнительные данные
Ставка
Сумма
11
12
13
14
15
16
17
18
Продолжение таблицы
Раздел I. Реквизиты поверенного (оператора) поставщика

35. БСН
37. Орналасқан орнының мекенжайы
36. Сенімді
38. Құжат 38.1 нөмірі
38.2 күні
J бөлім. Алушы өкілінің (оператордың) деректемелері
39. БСН
41. Орналасқан орнының мекенжайы
40. Сенімді
42. Құжат 42.1 нөмірі
42.2 күні
K бөлім. Қосымша мәліметтер
43. Қосымша мәліметтер
L бөлім. ЭЦҚ бойынша мәліметтер
44. Заңды тұлғаның (заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің) немесе дара кәсіпкер не жеке практикамен айналысатын адамның ЭЦҚ
45. Шот-фактураға қол қоюға уәкілетті адамның ЭЦҚ
46. ЭШФ жазып беретін адамның Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Ескертпе: аббревиатураны ашып жазу:
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы;
ЖСН/БСН – жеке сәйкестендіру нөмірі немесе бизнес–сәйкестендіру нөмірі;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
ӨБК – өнімді бөлу туралы келісім;
р/с – реттік саны
Т.А.Ә. – тегі, аты, әксінің аты (болған жағдайда);
ЭЦҚ – электрондық цифрлық қол қою.

35. БИН
37. Адрес места нахождения
36. Поверенный
38. Документ 38.1 Номер
38.2 Дата
Раздел J. Реквизиты поверенного (оператора) получателя
39. БИН
41. Адрес места нахождения
40. Поверенный
42. Документ 42.1 Номер
42.2 Дата
Раздел K. Дополнительные сведения
43. Дополнительные сведения
Раздел L. Сведения по ЭЦП
44. ЭЦП юридического лица (структурного подразделения юридического лица) или индивидуального предпринимателя либо лица, занимающегося частной практикой
45. ЭЦП лица, уполномоченного подписывать счета-фактуры
46. Ф.И.О. (при его наличии) лица, выписывающего ЭСФ
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ТН ВЭД ЕАЭС – товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза;
ИИН/БИН – индивидуальный идентификационный номер
или бизнес–идентификационный номер;
НДС – налог на добавленную стоимость;
СРП – соглашение о разделе продукции;
п/п – по порядку;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество;
ЭЦП – электронная цифровая подпись.