"Теміржол вокзалдарының тізбесін олардың класына сәйкес бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 кыркүйектегі № 725 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 674 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 желтоқсанда № 30914 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Теміржол вокзалдарының тізбесін олардың класына сәйкес бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 кыркүйектегі № 725 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 8830 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Теміржол вокзалдарының класына сәйкес тізбесінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Кластан тыс" класына мынадай теміржол вокзалдары (станциялары) жатады:
1) "Нұрлы жол" теміржол вокзал кешені;
2) Астана;
3) Қарағанды;
4) Алматы 1;
5) Алматы 2;
6) Ақтөбе.".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
М. Карабаев

О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 725 "Об утверждении Перечня железнодорожных вокзалов согласно их классу"
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 674. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2022 года № 30914.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 725 "Об утверждении Перечня железнодорожных вокзалов согласно их классу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8830) следующее изменение:
в Перечне железнодорожных вокзалов согласно их классу, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. К классу "Внекласный" относятся следующие железнодорожные вокзалы (станции):
1) Железнодорожный вокзальный комплекс "Нұрлы жол";
2) Астана;
3) Караганда;
4) Алматы 1;
5) Алматы 2;
6) Актобе.".
2. Комитету транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
М. Карабаев