Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 509-3433 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30645 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Астана қаласында коммуналдық қызметтерді көрсету қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 115-638 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 912 болып тіркелген);
2) "Астана қаласында коммуналдық қызметтерді көрсету қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 115-638 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 505-742 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1268 болып тіркелген);
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі А. Кульгинов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Астаны от 17 ноября 2022 года № 509-3433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30645
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата:
1) постановление акимата города Астаны от 30 апреля 2015 года № 115-638 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в городе Нур-Султане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 912);
2) постановление акимата города Нур-Султана от 6 мая 2020 года № 505-742 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 30 апреля 2015 года № 115-638 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1268).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Кульгинов