Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2026 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 107-3487 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30793 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2022-2026 учебные годы
Постановление акимата города Астаны от 22 ноября 2022 года № 107-3487. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30793
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2026 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2026 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональны образованием на 2022-2026 учебные годы согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послесредним образованием на 2022-2026 учебные годы согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астана қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі А. Кульгинов
Астана қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 22 қарашадағы
№ 107-3487 қаулысына
1-қосымша

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Кульгинов
приложение 1 к постановлению
акимата города Астаны
от 22 ноября 2022 года № 107-3487