"Донорларға қосымша көтермелеу беру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 6С-43-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 7С-14-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қаңтарда № 26669 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Донорларға қосымша көтермелеу беру туралы" 2020 жылғы 21 мамырдағы № 6С-43-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7865 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Донорларға бір реттік қан донациясы үшін, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген мөлшерде, 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша көтермелеу берілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы М.Балпан

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 21 мая 2020 года № 6С-43-6 "О предоставлении дополнительного поощрения донорам"
Решение Акмолинского областного маслихата от 26 января 2022 года № 7С-14-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2022 года № 26669
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "О предоставлении дополнительного поощрения донорам" от 21 мая 2020 года № 6С-43-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7865) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Предоставить дополнительное поощрение донорам, в размере 1 месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год за разовую донацию крови.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского областного маслихата М.Балпан