Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/31 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қаңтарда № 26682 болып тіркелді
"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-4-бабы 4-1)-тармақшасына, "Өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 19 мамырдағы № 173 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22807 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі бекітілсін.
2. "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қаңтардағы
№ А-1/31 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі
1. Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) Қазақстан Республикасының "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңының 4-4-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау алгоритмін белгілейді.
2. Өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын қызметтердің құны (бұдан әрі – Көрсетілетін қызмет) осы Әдістеменің қосымшасына сәйкес бұқаралық ақпарат құралдары қызметінің әрбір жеке түрі үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасына байланысты айқындалады.

Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 20 января 2022 года № А-1/31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2022 года № 26682
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации", приказом исполняющего обязанности Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 19 мая 2021 года № 173 "Об утверждении типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 22807), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую методику определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области.
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Утверждена
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 января 2022 года
№ А-1/31
Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области
1. Настоящая Методика определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области (далее - Методика), разработана в соответствии с подпунктом 4-1) статьи 4-4 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" и устанавливает алгоритм определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области.
2. Стоимость услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне (далее – Услуга), определяется в зависимости от базовых цен на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации за счет средств местного бюджета для каждого отдельного вида услуги средств массовой информации согласно приложению к настоящей Методике.

3. Мерзімді баспасөз басылымдарында Көрсетілетін қызметтің құны мынадай формула бойынша айқындалады:
1) газеттер үшін Pn=Bn x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pn (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, газеттердегі Көрсетілетін қызмет құны;
Bn – газетте орналастырылатын бір шаршы сантиметрмен Көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – газетте орналастырылатын шаршы сантиметрмен есептелетін Көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – газет таралымына түзету коэффициенті:
200 000 данаға дейін – 1,3;
100 000 данаға дейін – 1,15;
50 000 данаға дейін – 1;
30 000 данаға дейін – 0,9;
20 000 данаға дейін – 0,8;
10 000 данаға дейін – 0,65;
5 000 данаға дейін – 0,5;
2) журналдар үшін Pm=Bm x V x Kq формуласы бойынша, мұнда:
Pm (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, журналдардағы Көрстетілетін қызмет құны;
Bm – журналда орналастырылатын бір шаршы сантиметрмен Көрсетілетін қызмет үшін базалық баға;
V – шаршы сантиметрмен есептелетін журналда орналастырылатын Көрсетілетін қызмет көлемі;
Kq – журнал таралымына түзету коэффициенті:
15 000 данаға дейін – 1,2;
10 000 данаға дейін – 1,1;
8 000 данаға дейін – 1;
5 000 данаға дейін – 0,9;
3 000 данаға дейін – 0,8;
1 000 данаға дейін – 0,7.
4. Интернет-ресурстағы Көрсетілетін қызметтің құны Pi=Bi x V x Kq формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pi (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, интернет-ресурстағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Bi – интернет-ресурста Көрсетілетін қызметтің бір таңбасының, секундінің, минутының, данасының базалық бағасы;
V – интернет-ресурста Көрсетілетін қызметтің символдармен, секундтармен, минуттармен, даналармен есептелетін көлемі;
Kq – бірегей пайдаланушылардың интернет-ресурсқа кіруінің орташа айлық санын есепке алуға арналған түзету коэффиценті:
айына 500 000 кірушіге дейін – 1;
айына 1 000 000 кірушіге дейін – 1,1;
айына 2 000 000 кірушіге дейін – 1,2;
айына 5 000 000 кірушіге дейін – 1,3;
айына 5 000 000 кірушіден астам болса – 1,4.
5. Телевизияда Көрсетілетін қызметтің құны Ptv=Btv x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Ptv (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, теледидардағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Btv – телевизияда Көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының, сериясының базалық бағасы;
V – телевизияда Көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен, сериялармен есептелетін көлемі.
Егер мемлекеттік ақпараттық тапсырысты қалыптастыру кезінде телевизиялық бағдарламалардың жанрлары бойынша бөлінулер ескерілмеген жағдайда, телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру құны базалық баға (Btv) бойынша есептеледі.

3. Стоимость Услуги в периодических печатных изданиях определяется по формуле:
1) для газет по формуле Pn=Bn x V x Kq, где:
Pn (price) – стоимость Услуги в газетах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bn – базовая цена за один квадратный сантиметр Услуги, размещаемой в газете;
V – объем Услуги, размещаемой в газете, исчисляемой в квадратных сантиметрах;
Kq – поправочный коэффициент на тираж газеты:
до 200 000 экземпляров – 1,3;
до 100 000 экземпляров – 1,15;
до 50 000 экземпляров – 1;
до 30 000 экземпляров – 0,9;
до 20 000 экземпляров – 0,8;
до 10 000 экземпляров – 0,65;
до 5 000 экземпляров – 0,5;
2) для журналов по формуле Pm=Bm x V x Kq, где:
Pm (price) – стоимость Услуги в журналах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bm – базовая цена за один квадратный сантиметр Услуги, размещаемой в журнале;
V – объем Услуги, размещаемой в журнале, исчисляемой в квадратных сантиметрах;
Kq – поправочный коэффициент на тираж журнала:
до 15 000 экземпляров – 1,2;
до 10 000 экземпляров – 1,1;
до 8 000 экземпляров – 1;
до 5 000 экземпляров – 0,9;
до 3 000 экземпляров – 0,8;
до 1 000 экземпляров – 0,7.
4. Стоимость Услуги в интернет-ресурсе определяется по формуле Pi=Bi x V x Kq, где:
Pi (price) – стоимость Услуги в интернет-ресурсе с учетом налога на добавленную стоимость;
Bi – базовая цена за один символ, секунду, минуту, штуку Услуги, размещаемой в интернет-ресурсе;
V – объем Услуги, размещаемой в интернет-ресурсе, исчисляемой в символах, секундах, минутах, штуках;
Kq – поправочный коэффициент для учета среднемесячного количества посещений интернет-ресурса уникальными пользователями:
до 500 000 посетителей в месяц – 1;
до 1 000 000 посетителей в месяц – 1,1;
до 2 000 000 посетителей в месяц – 1,2;
до 5 000 000 посетителей в месяц – 1,3;
свыше 5 000 000 посетителей в месяц – 1,4.
5. Стоимость Услуги на телевидении определяется по формуле Ptv=Btv x V, где:
Ptv (price) – стоимость Услуги на телевидении с учетом налога на добавленную стоимость;
Btv – базовая цена за одну секунду, минуту, серию Услуги, размещаемой на телевидении;
V – объем Услуги, размещаемой на телевидении, исчисляемой в секундах, минутах, сериях.
В случае если при формировании государственного информационного заказа не учитываются разделения по жанрам Услуг на телевидении, то стоимость Услуг на телевидении рассчитывается по базовой цене (Btv).

6. Радиоарнадағы Көрсетілетін қызметтің құны Pr=Br x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pr (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, радиоарнадағы Көрсетілетін қызметтің құны;
Br – радиоарнада Көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының базалық бағасы;
V – радиоарнада Көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен есептелетін көлемі.
Ақмола облысының
аумағындағы бұқаралық
ақпарат құралдарында
мемлекеттік ақпараттық
саясатты жүргізу
үшін сатып алынатын
Көрсетілетін қызметтердің
құнын айқындау Әдістемесіне
қосымша
Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағалары
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Облыстың, қалалар мен аудандардың атаулары
2022 жыл (теңге)
2023 жыл
(теңге)
2024 және кейінгі жылдар
(теңге)
1.
Ақмола облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Ақмола облысы
557
557
557
2.
Көкшетау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Көкшетау қаласы
112
112
112
3.
Степногорск қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Степногорск қаласы
60
60
60
4.
Ақкөл ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Ақкөл ауданы
115
115
115
5.
Аршалы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Аршалы ауданы
115
115
115
6.
Атбасар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Атбасар ауданы
80
80
80
7.
Астрахан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Астрахан ауданы
60
60
60
8.
Бұланды ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Бұланды ауданы
50
50
50
9.
Біржан сал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Біржан сал ауданы
80
80
80
10.
Бурабай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Бурабай ауданы
65
65
65
11.
Егіндікөл ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Егіндікөл ауданы
90
90
90
12.
Есіл ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газеттерде) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Есіл ауданы
60
60
60
13.
Ерейментау ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Ерейментау ауданы
100
100
100
14.
Жақсы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Жақсы ауданы
60
60
60
15.
Жарқайың ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Жарқайын ауданы
150
150
150
16.
Зеренді ауданының (Вп)аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газеттерде) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Зеренді ауданы
90
90
90
17.
Қорғалжын ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Қорғалжын ауданы
24
24
24
18.
Сандықтау ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Сандықтау ауданы
70
70
70
19.
Шортанды ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Шортанды ауданы
50
50
50
20.
Целиноград ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Целиноград ауданы
115
115
115
21.
Қосшы қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы сантиметр
Қосшы қаласы
80
80
80
22.
Ақмола облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (журнал) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (журналда) (Вm)
шаршы сантиметр
Ақмола облысы
18
18
18
23.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вi)
символ
Қазақстан Республикасы
130
130
130
24.
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вi)
символ
Ақмола облысы
17
17
17
25.
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын теле-, радиоарналардың міндетті тізбесіне енгізілген телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды өндіру және орналастыру) (сюжет) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
530 000
530 000
530 000
26.
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Ақмола облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру). радиоарналар (сурдоаударма есебімен сюжет) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
30 000
30 000
30 000
27.
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Ақмола облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды өндіру және орналастыру) (ақпараттық-талдамалық бағдарлама) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
30 000
30 000
30 000
28.
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Ақмола облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды өндіру және орналастыру). радиоарналар (ток-шоу) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
4 000
4 000
4 000
29.
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Ақмола облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдар өндіру). радиоарналар (деректі фильм) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
30 000
30 000
30 000
30.
Міндетті теле-,радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Ақмола облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдар өндіру) (бейнеролик) (Вtv)
минут
Ақмола облысы
90 000
90 000
90 000
31.
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Жарқайың ауданының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру). радиоарналар (сюжет) (Вtv)
минут
Жарқайын ауданы
5 000
5 000
5 000
32.
Міндетті теле-, телебағдарламалар тізбесіне кірмейтін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) Атбасар ауданының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын радиоарналар және еркін қол жеткізу арналарының тізбесі (сюжет) (Вtv)
минут
Атбасар ауданы
840
840
840
33.
Ақмола облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (ақпараттық бағдарламаларды дайындау және орналастыру) (Br)
минут
Ақмола облысы

6. Стоимость Услуги на радиоканале определяется по формуле Pr=Br x V, где:
Pr (price) – стоимость Услуги на радиоканале с учетом налога на добавленную стоимость;
Br – базовая цена за одну секунду, минуту Услуги, размещаемой на радиоканале;
V – объем Услуги, размещаемой на радиоканале, исчисляемой в секундах, минутах.
Приложение к Методике
определения стоимости
Услуг, закупаемых для
проведения государственной
информационной политики в
средствах массовой информации
на территории Акмолинской
области
Базовые цены на услуги, закупаемые для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области
Наименование услуги
Единица измерения
Наименование области, городов и районов
2022 год
(тенге)
2023 год
(тенге)
2024 и последующие годы
(тенге)
1.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Акмолинской области (Вn)
квадратный сантиметр
Акмолинская область
557
557
557
2.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории города Кокшетау (Вn)
квадратный сантиметр
город Кокшетау
112
112
112
3.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории города Степногорск (Вn)
квадратный сантиметр
город Степногорск
60
60
60
4.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета) (Вn), распространяемых на территории Аккольского района (Вn)
квадратный сантиметр
Аккольский район
115
115
115
5.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Аршалынского района (Вn)
квадратный сантиметр
Аршалынский район
115
115
115
6.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Атбасарского района (Вn)
квадратный сантиметр
Атбасарский район
80
80
80
7.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Астраханского района (Вn)
квадратный сантиметр
Астраханский район
60
60
60
8.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Буландынского района (Вn)
квадратный сантиметр
Буландынский район
50
50
50
9.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории района Биржан сал (Вn)
квадратный сантиметр
Район Биржан сал
80
80
80
10.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Бурабайского района (Вn)
квадратный сантиметр
Бурабайский район
65
65
65
11.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Егиндыкольского района (Вn)
квадратный сантиметр
Егиндыкольский район
90
90
90
12.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Есильского района (Вn)
квадратный сантиметр
Есильский район
60
60
60
13.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Ерейментауского района (Вn)
квадратный сантиметр
Ерейментауский район
100
100
100
14.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Жаксынского района (Вn)
квадратный сантиметр
Жаксынский район
60
60
60
15.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Жаркаинского района (Вn)
квадратный сантиметр
Жаркаинский район
150
150
150
16
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Зерендинского района (Вn)
квадратный сантиметр
Зерендинский район
90
90
90
17
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Коргалжынского района (Вn)
квадратный сантиметр
Коргалжынский район
24
24
24
18
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Сандыктауского района (Вn)
квадратный сантиметр
Сандыктауский район
70
70
70
19
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Шортандинского района (Вn)
квадратный сантиметр
Шортандинский район
50
50
50
20
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Целиноградского района (Вn)
квадратный сантиметр
Целиноградский район
115
115
115
21
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории города Косшы (Вn)
квадратный сантиметр
город Косшы
80
80
80
22
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (журнал), распространяемых на территории Акмолинской области (Вm)
квадратный сантиметр
Акмолинская область
18
18
18
23
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе, освещающего вопросы республиканского значения (Вi)
символ
Республика Казахстан
130
130
130
24
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе, освещающего вопросы регионального значения (Вi)
символ
Акмолинская область
17
17
17
25
Услуга (производство и размещение информационных материалов) на телевидении, включенных в обязательный перечень теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан (сюжет) (Вtv)
минута
Акмолинская область
530 000
530 000
530 000
26
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Акмолинской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-. радиоканалов (сюжет с учетом сурдоперевода) (Вtv)
минута
Акмолинская область
30 000
30 000
30 000
27
Услуга (производство и размещение информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Акмолинской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (информационно-аналитическая программа) (Вtv)
минута
Акмолинская область
30 000
30 000
30 000
28
Услуга (производство и размещение информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Акмолинской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-. радиоканалов (ток-шоу) (Вtv)
минута
Акмолинская область
4 000
4 000
4 000
29
Услуга (производство информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Акмолинской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-. радиоканалов (документальный фильм) (Вtv)
минута
Акмолинская область
30 000
30 000
30 000
30
Услуга (производство информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Акмолинской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (видеоролик) (Вtv)
минута
Акмолинская область
90 000
90 000
90 000
31
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жаркаинского района, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-. радиоканалов (сюжет) (Вtv)
минута
Жаркаинский район
5000
5000
5000
32
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на телевидении, не входящих в перечень обязательных теле-. радиоканалов и перечень каналов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Атбасарского района (сюжет) (Вtv)
минута
Атбасарский район
840
840
840
33
Услуга (изготовление и размещение информационных программ) на радиоканале, распространяемого на территории Акмолинской области (Br)
минута
Акмолинская область