Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/41 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 7С-14-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 ақпанда № 26781 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 3)-тармақшасына сәйкес, және "Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы ұсыныс енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қарашадағы № А-3/365 бірлескен қаулысының және Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 қарашадағы № 76/15-7 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі Целиноград ауданының Тайтөбе ауылы болып қайта құрылсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
К.Идрисов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 26 января 2022 года № А-1/41 и решение Акмолинского областного маслихата от 26 января 2022 года № 7С-14-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2022 года № 26781
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и на основании совместного постановления акимата Целиноградского района от 2 ноября 2021 года № А-3/365 и решения Целиноградского районного маслихата от 2 ноября 2021 года № 76/15-7 "О внесении предложения об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Преобразовать Косшынский сельский округ Целиноградского района в село Тайтобе Целиноградского района.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
К.Идрисов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан