Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № А-5/231 "Мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 тамыздағы № А-8/381 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29146 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № А-5/231 "Мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7839 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 24 апреля 2020 года № А-5/231 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 августа 2022 года № А-8/381. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29146
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области от 24 апреля 2020 года № А-5/231 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7839).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев