Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № А-9/450 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29764 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ А-9/450 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/274 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/574 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5234 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысы атқарушы органдарының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № А-4/121 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5285 болып тіркелген).
3. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/219 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № А-6/199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5401 болып тіркелген).
4. "Ақмола облысы атқарушы органдарының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № А-4/121 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № А-3/103 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 болып тіркелген).
5. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/274 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/243 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6016 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № А-9/450. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29764
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 сентября 2022 года
№ А-9/450
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области от 18 декабря 2015 года № А-12/574 "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/274 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5234).
2. Постановление акимата Акмолинской области от 18 марта 2016 года № А-4/121 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5285).
3. Постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2016 года № А-6/199 "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 22 мая 2015 года № А-5/219 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5401).
4. Постановление акимата Акмолинской области от 15 марта 2017 года № А-3/103 "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 марта 2016 года № А-4/121 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5862).
5. Постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/243 "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/274 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6016).