Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы №С-19/10 "Көкшетау қаласындағы автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № С-20/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29254 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6523 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы, осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2 – қосымшасы, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Р.Калишев
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ С-20/6 Шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 20 наурыздағы
№ С-19/10 шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/с
Автотұрақтар (паркингтер)
Санаттар
1
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ С-20/6 шешіміне
2 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 20 наурыздағы
№ С-19/10 шешіміне
2 қосымша
Көкшетау қаласында автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Базалық мөлшерлемелерінің ұлғайтуы
1
1 санат
он есеге
2
2 санат
он есеге

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2018 года №С-19/10 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 августа 2022 года № С-20/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29254
РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Кокшетауского городского маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау" от 20 марта 2018 года года №С-19/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6523) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Р.Калишев
Приложение 1 к решению
от 18 августа 2022 года
№ С-20/6
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 20 марта
2018 года № С-19/20
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Автостоянки (паркинги)
Категории
1
Автостоянки (паркинги) открытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
2 категория
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 18 августа
2022 года № С-20/6
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 20 марта
2018 года № С-19/20
Увеличение базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
в десять раз
2
2 категория
в десять раз