Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-22/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31534 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С-22/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31534
В соответствии со статьей 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску, согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
О.Джагпаров
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-22/10 шешіміне
қосымша
Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептеу бірлігі
1 есептік бірлікке жылдық норма, текше метр
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
Приложение к решению
от 23 декабря 2022 года
№ 7С-22/10
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, кубического метра на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные
1 житель