Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № А-11/303 "Ақкөл ауданында ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қаңтарда № 26650 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № А-11/303 "Ақкөл ауданында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерінде мүгедектертерді жұмысқа орналастыру үшін квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6158 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары А.А. Алинге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Ю.Курушин

О признании утратившим силу постановления акимата Аккольского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Аккольском районе" от 1 ноября 2017 года № А-11/303
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 18 января 2022 года № А-1/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2022 года № 26650
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Аккольского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Аккольском районе" от 1 ноября 2017 года № А-11/303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6158).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Акмолинской области Алина А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Ю.Курушин