Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № С 19-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ақкөл аудандық мәслихатының "Ақкөл ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 22 тамыздағы № С 14-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6076 болып тіркелген) шешімі;
2) Ақкөл аудандық мәслихатының "Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № С 14-3 "Ақкөл ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 19 шілдедегі № С 42-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7293 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова

О признании утратившими силу некоторых решений Аккольского районного маслихата Акмолинской области
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2022 года № С 19-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2022 года № 27798
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аккольского районного маслихата:
1) решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аккольского района" от 22 августа 2017 года № С 14-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6076);
2) решение Аккольского районного маслихата "О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата от 22 августа 2017 года № С 14-3 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аккольского района" от 19 июля 2019 года № С 42-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7293).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова