Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 "Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 тамыздағы № С 23-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 тамызда № 28980 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № С 8-5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 31.08.2023 № С 8-5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының "Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5123 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасында:
ІІ тармақтың екінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
II
1,6
01-001-007 Айдарлы ауылы, Кеңес ауылдық округі
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова

О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № С 51-3 "Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 1 августа 2022 года № С 23-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2022 года № 28980. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2023 года № С 8-5
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31.08.2023 № С 8-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района" от 12 ноября 2015 года № С 51-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5123) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку вторую пункта II изложить в новой редакции:
"
II
1,6
01-001-007 село Айдарлы, Кенесский сельский округ
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова