Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 "Аршалы ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 26/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 маусымда № 28508 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 "Аршалы ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5885 тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Казбеков

О признании утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района" от 14 марта 2017 года № 13/7
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2022 года № 26/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2022 года № 28508
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района" от 14 марта 2017 года № 13/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 5885).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального публикования.
Секретарь районного маслихата Е.Казбеков