Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/13 "Атбасар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 7С 15/12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27024 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/13 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6597 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров

О признании утратившим силу решения Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2018 года № 6С 19/13 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атбасарского районного маслихата"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2022 года № 7С 15/12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27024
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атбасарского районного маслихата" от 11 апреля 2018 года № 6С 19/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6597).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров