Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Буревестник ауылының шекарасын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 шілдедегі № а-7/145 және Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 7С22-2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28941 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Буревестник ауылының шекарасына 296,3577 гектар Егіндікөл ауданының босалқы жерін қосу арқылы шекарасы өзгертіліп, Буревестник ауылы шекарасының жалпы көлемі 1908,3577 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Егіндікөл ауданы әкімдігінің қаулысы және Егіндікөл аудандық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Егіндікөл ауданның әкімі Е.Мухамедин
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов

Об установлении и изменении границы (черты) села Буревестник Егиндыкольского района Акмолинской области
Совместное постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 22 июля 2022 года № а-7/145 и решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2022 года № 7С22-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28941
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы села Буревестник путем включения 296,3577 гектара земель запаса Егиндыкольского района, установив границы села Буревестник общей площадью 1908,3577 гектаров.
2. Настоящее совместное постановление акимата Егиндыкольского района и решение Егиндыкольского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е.Мухамедин
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов