Ерейментау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № а-5/135 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28042 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидасынын 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ерейментау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Ерейментау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 5 мамырдағы
№ а-5/135 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орны
Қызмет саласы
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері)
1
Ерейментау қаласы, Абылайхан көшесі, № 152 үйіне қарама-қарсы
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
31
5 жыл
тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2
Ерейментау қаласы, Талғат Мұсабаев көшесі, № 13 үйінің оң жағында
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
57
5 жыл
"Қазақстан" құрылыс және тұрмыстық тауарлар дүкені
3
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 160 үйінің сол жағында
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
12
5 жыл
"Рахат" аралас тауарлар сауда үйі
4
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 121 ғимараттың оң жағында, қалалық саябақтың іргелес аумағы
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
36
5 жыл
тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 110А ғимаратына қарама-қарсы
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Ерейментауском районе
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 5 мая 2022 года № а-5/135. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28042
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Ерейментауском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Ерейментауского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
Приложение
к постановлению
акимата Ерейментауского
района от 5 мая 2022 года
№ а-5/135
Места размещения нестационарных торговых объектов в Ерейментауском районе
Места размещения нестационарных торговых объектов
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров)
1
город Ерейментау, улица Абылайхана, напротив дома № 152
Продовольственные и непродовольственные товары
31
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
2
город Ерейментау, улица Талгата Мусабаева, справа от дома № 13
Продовольственные и непродовольственные товары
57
5 лет
Магазин строительных и бытовых товаров "Қазақстан"
3
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева слева от дома № 160
Продовольственные и непродовольственные товары
12
5 лет
торговый дом смешанных товаров "Рахат"
4
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, справа от здания № 121, прилегающая территория городского парка
Продовольственные и непродовольственные товары
36
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
5
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, напротив здания № 110А
Продовольственные и непродовольственные товары