Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 15/3 "Есіл ауданының жер салығының мөлшерлемелерін және тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 22/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27443 болып тіркелді
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданының жер салығының мөлшерлемелерін және тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" 2021 жылғы 26 қарашадағы № 15/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25477 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Есіл ауданы бойынша тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін азайту немесе арттыру туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Есіл ауданының жер салығының мөлшерлемелері азайтылсын немесе арттырылсын.";
"2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Есіл ауданының тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелері азайтылсын немесе арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Есіл ауданы бойынша тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелері".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Агымбаева

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 26 ноября 2021 года № 15/3 "О повышении (понижении) ставок земельного налога и базовых налоговых ставок на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2022 года № 22/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27443
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районого маслихата "О повышении (понижении) ставок земельного налога и базовых налоговых ставок на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями Есильского района" от 26 ноября 2021 года № 15/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25477) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О понижении или повышении ставок земельного налога и базовых налоговых ставок на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Есильскому району";
пункты 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции:
"1. Понизить или повысить ставки земельного налога Есильского района согласно приложению 1 к настоящему решению.";
"2. Понизить или повысить базовые налоговые ставки на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Есильскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.";
заголовок приложения 2 к указанному решению изложить в новой редакции:
"Базовые налоговые ставки на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Есильскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева