Жарқайың ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 7С-26/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 наурызда № 27059 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Жарқайың аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 4 қарашадағы № 5С-27/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3903 болып тіркелген) шешімі;

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 2 марта 2022 года № 7С-26/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2022 года № 27059
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Жаркаинского районного маслихата:
1) решение "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района" от 4 ноября 2013 года № 5С-27/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3903);