Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 08 ақпандағы № 7С-3/1 "Жарқайың ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 7С-32/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28603 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2021 жылғы 08 ақпандағы № 7С-3/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8360 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов

О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 08 февраля 2021 года № 7С-3/1 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2022 года № 7С-32/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28603
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Жаркаинского района" от 08 февраля 2021 года № 7С-3/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8360).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов