Ақмола облысы Жарқайың ауданы Пригород ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Пригород ауылы әкімінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 желтоқсанда № 30968 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес, Пригород ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қортындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жарқайың ауданы Пригород ауылының кейбір құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Целинная көшесін Абылай хан көшесіне;
Рабочих даңғылын Әл-Фараби даңғылына.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Пригородное ауылының әкімі Е.Аубакиров

О переименовании составных частей села Пригородное Жаркаинского района Акмолинской области
Решение акима села Пригородное Жаркаинского района Акмолинской области от 5 декабря 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2022 года № 30968
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Пригородное и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Пригородное Жаркаинского района Акмолинской области:
улицу Целинная на улицу Абылай хан;
проспект Рабочих на проспект Әл-Фараби.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Пригородное Е.Аубакиров