Жақсы аудандық маслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 7ВС-27-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 мамырда № 28250 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 5 мамырдағы
№ 7ВС-27-3 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-4 "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6354 болып тіркелген) шешімі;
2. "Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-4 "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 тамыздағы № 6ВС-44-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7337 болып тіркелген) шешімі;
3. "Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-4 "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 6ВС-52-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7741 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жаксынского районного маслихата
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2022 года № 7ВС-27-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2022 года № 28250
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева
Приложение к решению
Жаксынского районного
маслихата от 5 мая
2022 года № 7ВС-27-3
Перечень признанных утратившими силу, некоторых решений Жаксынского районного маслихата Акмолинской области
1. Решение маслихата Жаксынского района Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-4 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6354);
2. Решение маслихата Жаксынского района Акмолинской области от 21 августа 2019 года № 6ВС-44-4 "О внесении изменения в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-4 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7337);
3. Решение маслихата Жаксынского района Акмолинской области от 12 марта 2020 года № 6ВС-52-5 "О внесении изменения в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-4 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7741).