Ақмола облысы Жақсы ауданы Калинин ауылдық округі Моховое ауылындағы кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Калинин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қазандағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қазанда № 30177 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде және Моховое ауылы халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Калинин ауылдық округі Моховое ауылындағы келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын.
Октябрьская көшесін Әл – Фараби көшесіне;
Советская көшесін Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Калинин ауылдық
округінің әкімі
М.Тюлюбаев

О переименовании некоторых составных частей села Моховое Калининского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Калининского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 10 октября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2022 года № 30177
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года и с учетом мнения населения села Моховое, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Моховое Калининского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области:
улицу Октябрьская на улицу Әл – Фараби;
улицу Советская на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калинского
сельского округа
М.Тюлюбаев