Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № А-7/342 "Зеренді ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 наурыздағы № А-3/167 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27201 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысы Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № А-7/342 "Зеренді ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6059 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі Ә.Жақсылықов

О признании утратившим силу постановления акимата Зерендинского района Акмолинской области от 25 июля 2017 года № А-7/342 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Зерендинском районе"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14 марта 2022 года № А-3/167. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27201
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Зерендинского района Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Зерендинском районе" от 25 июля 2017 года № А-7/342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6059).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Зерендинского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков