Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29181 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 14.09.2022 № 8 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 08 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Прудхозная көшесін Игілік көшесіне;
Зеленая көшесін Дүйсен би көшесіне;
Юбилейная көшесін Мерей көшесіне;
ЛОЛ шағын ауданын Бұлақты шағын ауданына.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков

О переименовании составных частей села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Зерендинского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 16 августа 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29181. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 14 сентября 2022 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 14.09.2022 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 08 октября 2019 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области:
улицу Прудхозная на улицу Иглик;
улицу Зеленая на улицу Дуйсен би;
улицу Юбилейная на улицу Мерей;
микрорайон ЛОЛ на микрорайон Булакты.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков