Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 1/25 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 2/17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қаңтарда № 26637 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 13 ақпандағы № 1/25 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6450 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Рыспаев

О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата от 13 февраля 2018 года № 1/25 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 января 2022 года № 2/17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2022 года № 26637
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 13 февраля 2018 года № 1/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6450).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
Б.Рыспаев