Целиноград аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 106/19-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Целиноград аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 192/27-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6544 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева

О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2022 года № 106/19-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27003
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Целиноградского районного маслихата" от 28 марта 2018 года № 192/27-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6544).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева