Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 463/69-6 "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 142/24-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 мамырда № 28074 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 463/69-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8249 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасындағы 4-тармағының 14), 15) тармақшалар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № 463/69-6 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 мая 2022 года № 142/24-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2022 года № 28074
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 14 декабря 2020 года № 463/69-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8249) следующее изменение:
в приложении 2 к указанному решению в пункте 4 подпункты 14), 15) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева