Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 160/29-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28893 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 160/29-7 шешіміне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 тіркелген) шешімі;
2. Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдесіндегі № 339/48-6 "Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7316 тіркелген) шешімі;
3. Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 390/58-6 "Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7763 тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 160/29-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28893
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Целиноградского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 июля
2022 года № 160/29-7
Перечень утративших силу решений Целиноградского районного маслихата
1. Решение Целиноградского районного маслихата от 12 июня 2018 года № 215/30-6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6705);
2. Решение Целиноградского районного маслихата от 30 июля 2019 года № 339/48-6 "О внесении изменения в решение Целиноградского районного маслихата от 12 июня 2018 года № 215/30-6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7316);
3. Решение Целиноградского районного маслихата от 17 марта 2020 года № 390/58-6 "О внесении изменения в решение Целиноградского районного маслихата от 12 июня 2018 года № 215/30-6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7763).