Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № С-24/5 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Шортанды ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 7С-20/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27271 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Шортанды ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 26 қаңтардағы № С-24/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6382 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Садвокасова

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 26 января 2018 года № С-24/5 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в границах Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2022 года № 7С-20/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27271
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в границах Шортандинского района" от 26 января 2018 года № С-24/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6382).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова