Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № С-20/5 "Шортанды ауданының аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 7С-20/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27277 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "Шортанды ауданының аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 23 қарашадағы № С-20/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6214 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Садвокасова

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 23 ноября 2017 года № С-20/5 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2022 года № 7С-20/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27277
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Шортандинского района" от 23 ноября 2017 года № С-20/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6214).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова