Бурабай ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № а-3/118 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 сәуірде № 27518 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 11.11.2024 № а-11/450 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бурабай ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
2022 жылғы 4 сәуірдегі
№ а-3/118 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда обьектісінің орналасқан орны
Алып жатқан ауданы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфраструктура (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Щучинск қаласы, Едомский-Абылай хан көшелерінің қиылысы, Абылай хан көшесі, 48 бойынша орналасқан, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы - Орталық өңірлік телекоммуникация дирекциясының автотұрағының аумағы
3 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
2
Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 50 (Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарама-қарсы)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
3
Щучинск қаласы, Саяхат көшесі, 14 (теміржол вокзалы ғимаратына қарама-қарсы)
3 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
4
Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 41 ("Моя аптека" дәріханасына қарама-қарсы)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5
Веденовка ауылы, Бережная көшесі, №24 үйге қарама-қарсы
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
6
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 36а ("Экспресс" дәмханасының оң жағында орналасқан)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
7

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Бурабайском районе
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 апреля 2022 года № а-3/118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2022 года № 27518.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Бурабайского района Акмолинской области от 11.11.2024 № а-11/450 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Бурабайском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бурабайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
приложение к
постановлению
от 4 апреля 2022 года
№ а-3/118
Места размещения нестационарных торговых объектов в Бурабайском районе
Место размещения нестационарного торгового объекта
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Щучинск, пересечение улиц Едомского-Абылай хана, территория парковки Центральной региональной дирекции телекоммуникаций - филиала Акционерного общества "Казахтелеком" расположенной по улице Абылай хана, 48
3 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
2
город Щучинск, улица Абылай хана, 50 (напротив государственного казенного коммунального предприятия "Высший технический колледж, город Щучинск, Бурабайский район" при управлении образования Акмолинской области)
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
3
город Щучинск, улица Саяхат,14 (напротив здания железнодорожного вокзала)
3 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
4
город Щучинск, улица Абылай хана,41, (напротив аптеки "Моя аптека")
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
5
село Веденовка, улица Бережная, напротив дома №24
4 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
6
поселок Бурабай, улица Кенесары, 36а (расположен справа от кафе "Экспресс")
2 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
7

Бурабай кенті, Кенесары көшесі , 38/1 ("Бурабай Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің оң жағы мен "Wyndham Garden" отелінің сол жағында)
6 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8
Бурабай кенті, Кенесары көшесі 27/3 (Кенесары және Көкше көшелерінің қиылысында, "Глория" қонақүйінің оң жағында)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
9
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, №17 үйдің оң жағында
32 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Барс", "Самал", "Азия", "Әділ", "Светлана" дүкендері
10
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 25 ("Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы боыйнша білім бөлімі Бурабай кентінің Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы)
8 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
11
Бурабай кенті, Озерная көшесі, 6а (Бурабай көлінің жағажайына өту жолы, "Ырысты" дүкенінің сол жағында)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Ырысты" дүкені
12
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 23Б ("Эдем" отеліне қарама-қарсы)
35 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
13
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 33 ("Dostar" дәмханасына қарама-қарсы)
5 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
14
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 43/2 ("Эндоэкология" медициналық орталығына қарама-қарсы)
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
15
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, №35 үйге карама-қарсы
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
16
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 21а (Орталық алаң, "Жұмбақтас" қонақүй-ойын-сауық кешеніне карама-қарсы)
6 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Plaza" сауда үйі, "Лакомый мир и продукты", "Kokshetay" дүкендері
17
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, №23 үйдің оң жағында
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Plaza" сауда үйі, "Лакомый мир и продукты", "Kokshetay" дүкендері
18
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 47Б ("Бурабай" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің" орталық офисіне қарама-қарсы)
5 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
19
Бурабай кенті, Кенесары көшесі , 21 ("Бурабай" дәмханасына қарама-қарсы)
8 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Шаңырақ" азық-түлік дүкені
20
Бурабай кенті, Советская көшесі, №14 үйдің оң жағында
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Plaza" сауда үйі
21
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 17Б ("Юна" дәріханасына қарама-қарсы)
8 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Шаңырақ" азық-түлік дүкені
22
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, №57А үйінің оң жағында
6 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
23
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 52 ("Бурабай" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің орталық офисіне қарай бағыттағы "Шіркеу" аялдамасының сол жағында)
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Ырысты", "Остров Робинзона" дүкендері
24

поселок Бурабай, улица Кенесары, 38/1 (справа от товарищества с ограниченной ответственностью "Бурабай Даму" и слева от отеля "Wyndham Garden")
6 квадратных метров
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
8
поселок Бурабай, улица Кенесары, 27/3 (на пересечении улиц Кенесары и Кокше, справа от гостиницы "Глория")
2 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
9
поселок Бурабай, улица Кенесары, справа от дома №17
32 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазины "Барс", "Самал", "Азия", "Әділ", "Светлана"
10
поселок Бурабай, улица Кенесары, 25 (напротив коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сакена Сейфуллина поселка Бурабай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области")
8 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
11
поселок Бурабай, улица Озерная, 6а (проход на пляж озеро Бурабай, слева от магазина "Ырысты")
2 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазин "Ырысты"
12
поселок Бурабай, улица Кенесары, 23Б (напротив отеля "Эдем")
35 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
13
поселок Бурабай, улица Кенесары, 33 (напротив кафе "Dostar")
5 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
14
поселок Бурабай, улица Кенесары, 43/2 (напротив медицинского центра "Эндоэкология")
4 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
15
поселок Бурабай, улица Кенесары, напротив дома №35
2 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
16
поселок Бурабай, улица Кенесары, 21а (Центральная площадь, напротив гостинично-развлекательного комплекса "Жұмбақтас")
6 квадратных метров
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
торговый дом "Plaza", магазины "Лакомый мир и продукты", "Kokshetay"
17
поселок Бурабай, улица Кенесары, справа от дома №23
4 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
торговый дом "Plaza", магазины "Лакомый мир и продукты", "Kokshetay"
18
поселок Бурабай, улица Кенесары, 47Б (напротив центрального офиса "Государственного национального природного парка "Бурабай")
5 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
19
поселок Бурабай, улица Кенесары, 21 (напротив кафе "Бурабай")
8 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
продуктовый магазин "Шаңырақ"
20
поселок Бурабай, улица Советская, справа от дома №14
4 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
торговый дом "Plaza"
21
поселок Бурабай, улица Кенесары, 17Б (напротив аптеки "Юна")
8 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
продуктовый магазин "Шаңырақ"
22
поселок Бурабай, улица Кенесары, справа от дома №57А
6 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
23
поселок Бурабай, улица Кенесары,52 (слева от остановки "Церковь" по направлению в сторону центрального офиса "Государственного национального природного парка "Бурабай")
4 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазины "Ырысты", "Остров Робинзона"
24

Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 18а/2 ("Узбечка" мейрамханасының сол жағында)
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
25
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 27/2 ("Інжу" аквапаркіне қарама-қарсы)
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
26
Зеленый Бор ауылы,Сарыарқа көшесі,№20 үйге қарама-қарсы
4 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
27
Қатаркөл ауылы,Пушкин көшесі, 30Б ("Қазпочта" акционерлік қоғамының №021719 бөлімшесі ғимаратына қарама-қарсы)
16 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
28
Кенесары ауылы,Ташенев көшесі, №125 үйге қарама-қарсы
20 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Аққайын" дүкені
29
Веденовка ауылы,Октябрьская көшесі, №2 үйге қарама-қарсы
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Астана" дүкені
30
Златополье ауылы, Центральная көшесі, №24 үйге қарама-қарсы
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
31
Ұрымқай ауылы,Ленин көшесі, №32 үйге қарама-қарсы
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Камила" дүкені
32
Қызылағаш ауылы, Мектеп көшесі, №15 үйге қарама-қарсы (ауылдың Орталық алаңы)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ
33
Атамекен ауылы,Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 32 ("Центральный" дүкеніне қарама-қарсы)
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
"Центральный" дүкені
34
Успеноюрьевка ауылы, Мир көшесі, №9 үйге қарама-қарсы
2 шаршы метр
2 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
жоқ

поселок Бурабай, улица Кенесары, 18а/2 (слева от ресторана "Узбечка")
4 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
25
поселок Бурабай, улица Кенесары, 27/2 (напротив аквапарка "Інжу")
4 квадратный метр
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
26
село Зеленый Бор, улица Сарыарка, напротив дома №20
4 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
27
село Катарколь, улица Пушкина, 30Б (напротив здания отделения №021719 акционерного общества "Казпочта")
16 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
28
село Кенесары, улица Ташенева, напротив дома №125
20 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазин "Аққайын"
29
село Веденовка, улица Октябрьская, напротив дома №2
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазин "Астана"
30
село Златополье, улица Центральная, напротив дома №24
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
31
село Урумкай, улица Ленина, напротив дома №32
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазин "Камила"
32
село Кызылагаш, улица Мектеп, напротив дома №15 (Центральная площадь села)
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют
33
село Атамекен, улица Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, 32 (напротив магазина "Центральный")
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
магазин "Центральный"
34
село Успеноюрьевка, улица Мира, напротив дома № 9
2 квадратных метра
2 года
Продовольственные, непродовольственные товары
отсутствуют