Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі Ақылбай ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақылбай ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылғы 23 маусымдағы Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі Ақылбай ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
Мира көшесін Кенесары хан көшесіне;
Советская көшесін Валентина Байер көшесіне;
Интернациональная көшесін Бірлік көшесіне;
Комсомольская көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Школьная көшесін Мамыр Сағитов көшесіне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абылайхан ауылдық
округінің әкімі
Ж.Кубенов

О переименовании некоторых улиц села Акылбай Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31282
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Акылбай и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Акылбай Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
улицу Мира на улицу Кенесары хан;
улицу Советская на улицу Валентина Байер;
улицу Интернациональная на улицу Бірлік;
улицу Комсомольская на улицу Тәуелсіздік;
улицу Школьная на улицу Мамыр Сағитов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абылайханского
сельского округа
Ж.Кубенов