Ақмола облысы Бурабай ауданы Веденов ауылдық округі Веденовка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Веденов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде, Веденов ауылы халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Веденов ауылдық округі Веденовка ауылының көшелері қайта аталсын:
Октябрьская көшесін Кенесары хан көшесіне;
Мира көшесін Наурызбай батыр көшесіне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Веденов ауылдық
округінің әкімі
М.Имамбаев

О переименовании улиц села Веденовка Веденовского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Веденовского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 19 декабря 2022 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31248
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, с учетом мнения населения села Веденовка, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Веденовка Веденовского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
улицу Октябрьская на улицу Кенесары хан;
улицу Мира на улицу Наурызбай батыр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Веденовского
сельского округа
М.Имамбаев