"Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 110 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 110 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27724 болып тіркелді
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 110 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8238 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 9 апреля 2021 года № 110 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Актюбинской области от 15 апреля 2022 года № 110. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27724
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 9 апреля 2021 года № 110 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8238) следующее изменение:
приложение 1 к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 сәуірдегі
№ 110 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2021 жылғы 9 сәуірдегі
№ 110 қаулысына 1-қосымша
Жатаған у кекіре бойынша карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақ белгіленетін шаруашылық жүргізуші субъектілері
Ақтөбе облысы аумағындағы шаруашылық жүргізуші субъектілерінің атауы
Залалданған алаңы, гектар
Өңдеуге арналған алаңы, гектар
Әйтеке би ауданы
Ақтасты ауылдық округі

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 15 апреля 2022 года № 110
Приложение 1 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 9 апреля 2021 года № 110
Хозяйствующие субъекты, на которые устанавливается карантинная зона с введением карантинного режима по горчаку ползучего
Наименование хозяйствующих субъектов на территории Актюбинской области
Площадь заражения, гектар
Площадь под обработку, гектар
Айтекебийский район
Актастинский сельский округ