Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 маусымдағы № 177 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 141 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 маусымда № 28457 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімінің қосымшасында:
Мәртөк ауданы бойынша:
Мәртөк ауылдық округі мынадай мазмұндағы 184-1 жолмен толықтырылсын:
"
184-1
Жаңатаң ауылы
95
";
Жайсаң ауылдық округі бойынша – 192 жолы "Жаңатаң ауылы" алынып тасталсын.
2. "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен әкімдіктің қаулысын және мәслихаттың шешімін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен әкімдіктің қаулысын және мәслихаттың шешімін оны ресми жарияланғаннан кейін Ақтөбе облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Шинтасова

О внесении изменения и дополнения в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 177 и решение маслихата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2022 года № 28457
ПОСТАНОВЛЯЕТ и РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3378) следующие изменение и дополнение:
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата:
по Мартукскому району:
Мартукский сельский округ дополнить строкой 184-1 следующего содержания:
"
184-1
село Жанатан
95
";
по Жайсанскому сельскому округу – строку 192 "село Жанатан" исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актюбинского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата на интернет-ресурсе Актюбинского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Исполняющий обязанности
секретаря областного маслихата
С. Шинтасова